Janota: Ja się w Kielcach dobrze czuję. Śląsk? To plotki

11-12-2014 14:18,
Redakcja

W ostatnich dniach media obiegła informacja „Przeglądu Sportowego”, że Śląsk Wrocław jest zainteresowany Michałem Janotą, który miałby trafić do zespołu jako następca Sebastiana Mili. Co na to piłkarz Korony?

Przypomnijmy jak zawodnik wypowiedział się dla „PS”: – Na razie nie miałem żadnego sygnału, że interesuje się mną Śląsk, ale też Korona wciąż nie rozmawia ze mną o nowym kontrakcie. Przenosiny do Wrocławia? Chyba każdy chciałby grać w lepszym klubie od tego, w którym jest obecnie. Dla mnie najważniejsze jest, żeby regularnie grać. Szkoda mi czasu na grzanie ławy. Często słyszę podpowiedzi, że powinienem wreszcie zmienić klub, ale z drugiej strony wiem, że pod komendą trenera Ryszarda Tarasiewicza mogę iść w górę.

Dziś Janota głos na ten temat zabrał ponownie w trakcie konferencji prasowej. – Prawda jest taka, że ja się w Kielcach dobrze czuję i do Śląska się nie wybieram. Mam ważny kontrakt z Koroną i jeżeli klub będzie chciał, to zostanę. Bo to jasne, że tego muszą chcieć obie strony – podkreślił.

Czy tymi słowami uspokoi kibiców? - Nie wiem, czy uspokoję, to zależy od nich. Może oni chcą żebym odszedł... No nie wiem. W każdym razie ja się czuje tutaj dobrze i zrobię wszystko, by dalej grać w Kielcach – zakończył.

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wasze komentarze

weteran2014-12-11 14:47:40
Panie Michale ech! ! Szabla w dłoń.
Nadejdą dobre dni.
ŻYCZĘ SUKCESÓW.
kappa2014-12-11 14:55:09
Wielkie dzięki, pieniądze które miały iść na bilety, pójdą na dwa szaliki :)
kibic z boku2014-12-11 14:57:08
To cale szczescie ze mu sie kontrakt konczy. To juz 3-ci trener, kazdy zupelnie z innym podejscie i zaden z nich nie mogl wyciagnac z niego tej bajecznej techniki. jak ma 100 to wali w trybuny w prostej sytuacji, jak trzeba dograc to oddaje strzal, zaczy podaje do bramkarza bo po te strzaly to brankarzam musi sie co najwyzej schylic. I jeszcze na koniec wydaje mu sie ze jest super grajkiem, ze powinien grac w lepszym klubie. Niech mu ktos to wytlumaczy, jak Mila gral slabo w Slasku to Slask dolowal, jak Mila gra dobrze to i Slask jest wysoko. Chocby ostatni mecz, nie szlo a na koniec Mila dostawil noge i Slask wygral. Wiec janota gdybys ty potrafil dostawic noge jak w ostatnim meczu to to moglo byc zwyciestwo a nie przegrana. Ale ty nie masz zadnej techniki, bo z 10m to w 3 lidze potrafia trafic w swiatlo bramki, tylko nie ty.
GrendlerCK2014-12-11 14:57:46
Michał udowodnij w meczu z Cracovią, że wart jesteś nowego kontraktu. Bo ja już dawno przestałem wierzyć, że jesteś w stanie coś dać pożytecznego Koronie.
no stety2014-12-11 17:24:21
Nie wiem czy piłkarz mówił prawdę (,, czuję się w Koronie bardzo dobrze,,) Wydaje się, że wygląda na zmęczonego i chyba nic wielkiego z Koroną nie osiągnie. Zmiana klubu będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem
alonso2014-12-11 18:49:38
@kibic z boku: nic dodać, nic ująć. To jest kompletnie niewytłumaczalne jak piłkarz z taką techniką jest totalną łamagą w polu karnym, ja to nazywam syndromem trzęsącej stopy :) Goli zero, asysty? Chyba też nic. Z czym do lepszego klubu? Ciesz się, że tacy fachowcy jak w Koronie jeszcze widzą z Ciebie jakikolwiek pożytek. To smutne bo masz papiery na super piłkarza tylko w głowie coś nie chce zaskoczyć...
yeti2014-12-11 20:28:41
Podobno skauci z radomiaka go obserwują
gnom2014-12-11 23:31:07
Tak, chcemy żebyś odszedł. Kibice.
piknik2014-12-12 09:08:08
Michał nie słuchaj tych bzdur jestes wielki.chcemy zebys został!.prawdziwi kibice
jedyny prawdziwy przedstawiciel kibiców2014-12-12 15:39:35
Michał nie słuchaj tych powyżej my najprawdziwsi kibice, ultrapicnicsfanatics wciąż się zastanawiamy podobnie jak Ty czy chcemy żebyś chciał odejść czy nie chcemy żebyś chciał odejść... Rozumiesz...Ty wiesz że wiem, ja wiem że Ty wiesz, Ty wiesz że ja wiem że Ty wiesz... o co chodzi... Rób to co Ci serce, zdrowie i portfel podpowiadają...
Grendlerck2014-12-13 07:50:22
"Michał udowodnij w meczu z Cracovią, że wart jesteś nowego kontraktu. Bo ja już dawno przestałem wierzyć, że jesteś w stanie coś dać pożytecznego Koronie." - no to udowodnił...

Ostatnie wiadomości

Industria Kielce jedzie do Areny Kalisz na ostatni Final Four na Wielkopolskiej ziemi, aby obronić trofeum. Już w 1/2 finału dojdzie do w pojedynku z „Nafciarzami”, którzy postarają się pokrzyżować im plany. O której godzinie początek spotkania i gdzie najlepiej obejrzeć półfinał Pucharu Polski?
W pojedynku 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Oczywiście transmisja z tej potyczki będzie dostępna w telewizji oraz w internecie.
W pojedynku 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Spotkanie będziecie mogli śledzić w naszej relacji NA ŻYWO.
Piłkarze Korony Kielce poznali dokładne terminy ostatnich spotkań sezonu 2025/2026. „Żółto-czerwoni” pożegnają się z Exbud Areną konfrontacją z Widzewem Łódź, a z całymi rozgrywkami wyjazdem na mecz z Cracovią.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem. Podopieczni Jacka Zielińskiego powalczą o niezwykle ważne punkty, które pozwolą im zachować bezpieczny dystans nad strefą spadkową w wyjątkowo ciasnej tabeli.
Poznaliśmy sędziego głównego spotkania 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Korona Kielce zagra na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem. – Gdy oglądam ich mecze to wyglądają w nich na bardzo dobrą drużynę – powiedział przed spotkaniem Tamar Svetlin, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem. – Jedziemy po to, żeby zagrać o pełną pulę, a to, co przyniesie mecz, okaże się na boisku – powiedział przed spotkaniem Jacek Zieliński, opiekun „żółto-czerwonych”.
W półfinale Pucharu Polski Industria Kielce zmierzy się w Kalisz Arenie z Orlen Wisłą Płock. Swoimi opiniami przed tym pojedynkiem podzielili się Daniel Dujszebajew i Adam Morawski.
W półfinale Pucharu Polski Industria Kielce zmierzy się w Kalisz Arenie z Orlen Wisłą Płock. – Najważniejsze jest, żeby dobrze przygotować zespół i być gotowym do walki – powiedział przed spotkaniem Tałant Dujszebajew, trener „żółto-biało-niebieskich”.
Kiedy 20 kwietnia Kacper Zawada zamelduje się na zgrupowaniu Wiosennej Akademii Młodych Orłów w Siedlcach, będzie to kolejne potwierdzenie statusu jednego z najbardziej obiecujących zawodników rocznika 2012 w Polsce. Urodzony w Piasecznie Zawada znalazł się w elitarnym gronie czterdziestu piłkarzy, którzy pod okiem trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej będą szlifować swoje umiejętności. Jego droga do tego miejsca była jednak daleka od jednowymiarowości, a obecny profesjonalizm czternastolatka
W CKsportowej sondzie na MVP meczu Korony Kielce z Jagiellonią Białystok rozegranego w ramach 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy oddano 381 głosów.
Jak zmiany kursów wpływają na typy bukmacherskie i analizę meczu?
Decydująca faza sezonu Orlen Superligi rozpoczyna się dla Industrii Kielce od rywalizacji w 1/4 finału play-off z NETLAND MKS-em Kalisz. Stawką dwumeczu będzie awans do półfinału krajowych rozgrywek i dalsza walka o mistrzostwo Polski.
Aż pięć podziałów punktów, cztery skutecznie egzekwowane „jedenastki” i bramki padające w ostatnich minutach meczów – 28. kolejka była prawdziwym testem nerwów dla kibiców. Choć na dziewięciu stadionach padły łącznie 22 gole, to cztery ekipy zdołały zachować niezwykle cenne w tej fazie sezonu czyste konto.
Piłkarze Korony Kielce poznali dokładny termin wyjazdowego spotkania z Rakowem Częstochowa. Będzie to ich przedostatni wyjazd w sezonie 2024/2025.

W sobotę odbył się festiwal Pieszo–Biegowy PRZEDWIOŚNIE. Pierwsi uczestnicy na trasie pojawi już o 5 rano na trasie Giga, ostatni zawodnicy pojawili się o 10 na trasie Mini.

To był intensywny czas dla graczy Korony Kielce reprezentujących inne barwy. Podczas gdy Jakub Kowalski cieszył się z trafienia, inni musieli radzić sobie w trudnych warunkach.
Pojedynki z drużynami z ligowej czołówki stoczyły zespoły Korony Kielce w Betclic 3. Lidze oraz KEEZA IV Lidze Świętokrzyskiej. Jak im poszło?
W ostatniej 25. serii Orlen Superligi Industria Kielce wygrała na wyjeździe z Handball Stalą Mielec 41:27. Po spotkaniu swoimi opiniami podzielili się Krzysztof Lijewski i Łukasz Rogulski.W ostatniej 25. serii Orlen Superligi Industria Kielce wygrała się na wyjeździe z Handball Stalą Mielec 41:27. Po spotkaniu swoimi opiniami podzielili się Krzysztof Lijewski i Łukasz Rogulski.

W weekend 10–12 kwietnia hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych w Płocku gościła uczestników turnieju 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Szczypiorniści KSS Iskry I Kielce, trenowani przez Pawła Sieczkę oraz Paulinę Szadurską, wywalczyli awans do kolejnego etapu rozgrywek, zajmując drugie miejsce w końcowej klasyfikacji grupy K.
To historyczny moment dla świętokrzyskiego sportu. KKF Motus Kazimierza Wielka oficjalnie wywalczył awans do FOGO Futsal Ekstraklasy, stając się nową siłą na mapie najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.
W ostatniej 25. serii Orlen Superligi Industria Kielce zmierzy się na wyjeździe z Handball Stalą Mielec. „Żółto-biało-niebiescy” wkraczają w decydującą fazę sezonu podrażnieni odpadnięciem z Ligi Mistrzów po konfrontacji z węgierskim OTP-Bank Pickiem Szeged.
W piątek (10 kwietnia) przy okazji meczu 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Jagiellonią Białystok (1:1), kielecki klub zorganizował wyjątkowe obchody. Dokładnie dwie dekady po oficjalnym otwarciu stadionu przy ulicy Ściegiennego 8 (które miało miejsce 1 kwietnia 2006 roku), kibice mieli okazję cofnąć się w czasie do historycznego sezonu 2005/2006.
W 28. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona zremisowała z Jagiellonią Białystok 1:1 . Po meczu swoimi opiniami podzielili się Konrad Matuszewski i Xavier Dziekoński zawodnicy „żółto-czerwonych z Kielc”.

Copyright © 2026 CKsport.pl Redakcja

Projekt i wykonanie: CK Media Group