Julen Aguinagalde
Denis Buntić
Żelijko Musa

odśwież

Koniec meczu - Takie Vive chcielibyśmy oglądać codziennie! Kielczanie wygrali 35:20! Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

60. min - Jeszcze strata Vive, ale to już nic się nie zmieni.

58. min - A nasi kibice świętują już bez koszulek ;)

56. min - Spotkanie dobiega końca, ale nasi kibice nadal fantastycznie wspierają zawodników. "Gramy u siebie" - śpiewają kielczanie.

55. min - Kilka minut teu na parkiecie pojawił się Piotr Chrapkowski.

54. min - Górnik ma karnego, a do rzutu podchodzi Dariusz Mogielnicki, dla którego jest to ostatni występ w karierze. Broni jednak Szmal.

52. min - Kamil Mokrzki rzuca skutecznie. Górnik walczy jeszcze o jak najlepszy wynik.

50. min - Na parkiecie pojawiają się Ivan Cupić, Mateusz Jachlewski oraz Żelijko Musa.

47. min - Trzecia kara dwóch minut i czerwona kartka dla Piotra Grabarczyka.

46. min - Tak po jednej z kolejnych udanych akcji cieszy się Aguinagalde, który oklaskuje swoich kolegów:

43. min - Czas dla Wenty przy prowadzeniu mistrzów Polski 25:14.

41. min - Kuchczyński rzuca karnego! Ale broni Losert! To już jego drugi obroniony karny!

40. min - Tego w piłce ręcznej nie ma często. Bramkę samobójczą rzuca Thorira Olafssona... Islandczyk chciał przeciąć podanie Górników, jednak zabrakło mu szczęścia i jest gol.

39. min - Rzucił bramkę, a teraz powędruje na ławkę kar, czyli Piotr Grabarczyk.

37. min - Licznik bramek na chwilę się zatrzymał, ale teraz bramkę rzucił Thorir Olafsson i 22:11!

35. min - Siły się wyrównały, bo na ławce kar usiadł Kubisztal. Teraz mieliśmy kilka dobrych sytuacji na rzucenie bramki, ale skutecznie spisuje się Sebastian Suchowicz.

34. min - Dwie minuty kary dla Strleka i gol Tomczaka.

32. min - Jurecki! 21:10!

31. min - Zaczynamy drugą połowę. Vive broni - Szmal, Olafsson, Lijewski, Grabarczyk, Jurecki, Zorman, Strlek. Do ataku wchodził będzie Aginagalde.

Przerwa - Nasi gracze już na parkiecie. Podobnie jak zabrzanie. Czekamy na rozpoczęcie drugiej połowy.

Przerwa - Za nami zmagania miast, czyli zabawa, którą organizuje nasz klub w innych miastach.

Przerwa - Po pierwszej połowie prowadzimy 20:10!

30. min - Jeszcze karny dla Kielc. Do piłki podchodzi Aginagalde.

28. min - Józek dla Zabrza.

27. min - Przechwyt Strleka! Manu pobiegł do kontry... i czy więcej trzeba mówić? Chyba nie! 17:9. Czas dla gospodarzy.

25. min - Jurecki do Tkaczyka! Kolejna efektowna bramka naszego zespołu i 15:9!

23. min - Dwie minuty kary dla Karola Bielckiego.

21. min - Na boisku pojawiają się Grzegorz Tkaczyk i Denis Buntić.

20. min - A to nasza ławka. Oni dziś bardzo żyją meczem!

18. min - Lijewski świetnie dogrywa do Aginagalge, a Hiszpan już wie co zrobić z piłką! 12:6.

16. min - Karny Kubisztala, ale broni Venio Losert!

15. min - Ależ piłkę przechwycił Michał Kubisztal... No nic, szkoda. Jednak nadal prowadzimy dość wysoko.

13. min - Już wszystko wróćiło do normy. Teraz nasi przeprowadzili bardzo składną akcję w ataku, Uros Zorman wziął na siebie dwóch obrońców, podał do Lijewskiego i jest 10:5.

11. min - Dwie minuty kary dla Piotra Grabarczyka za faul na Jurasiku. Gra w osłabieniu źle wpływa na naszą drużyną, gdyż tracimy trzy bramki z rzędu.

10. min - Zdjęcie naszych kibiców:

8. min - Mecz wygląda tak: ataku Górnik, bronią kielczanie i rzucają skutecznie! A przewaga rośnie!

7. min - Złapał piłkę, wyszedł w górę i rzucił! Kto? Karol Bielecki! 6:1!

6. min- Strlek! Awszyscy nasi zawodnicy wstają w miejsc! Brawo! Ogromna walka, widać to! Czas dla Górnika.

5. min - Bardzo dobry początek meczu! Znów mamy kontrę, ale faulowany jest Olafsson. Karnego na bramkę zamienia Julen Aginagalde.

3. min - Kontra Vive rzuca Strlek i 3:1!

2. min - Bielecki i Aginagalde oraz Jurasik dla Zabrza i prowadzimy 2:1.

1. min - Trochę to trwało, ale zaczynamy! Vive Targi w ataku i w składzie: Szmal, Olafsson, Bielecki, Zorman, Lijewski, Aginagalde, Strlek. Do obrony będą wbiegali Piotr Grabarczyk i Michał Jurecki.

17.40 - Miejscowi dziękuję Dariuszowi Mogielnickiemu, który kończyą karierę.

17.39 - Zabrzanie także na parkiecie.

17.37 - Mistrzowie Polski z Kielc już na parkiecie:

17.33 - Czekamy na prezentację.

17.30 - Kielczanie także w szatni.

17.28 - Rozgrzewka powoli sie kończy. Górnik już w szatni.

17.25 - Mam już składy na to spotkanie i wśród Góników sami znajomi.... ;)

17.20 - Głośne KAROL BIELECKI niesie po hali! A to oznacza, że pojawili się już fani z naszego miasta! Jest ich brardzo dużo, zjęcie wkrótce.

17.18 - Na hali jest Tomek Rosiński, który kilka dni temu przeszedł operację kontuzjowanego kolana. Dziś Rosa nie może zagrać, ale na pewno będzie wspierał swoich kolegów.

17.15 - Jeszcze kwadrans został do początku meczu, choć znając Polsat Sport dojdzie do lekkiego opóźnienia. Z hali Pogonii w Zabrzu wita Was Wojciech Staniec.

------------

Rafał2013-12-08 18:16:09
I to się nazywa doping :)
datki2013-12-08 18:17:30
Bylo by dobrze gdyby tak zawodnicy zrefundowali pewien lek dla tego malca z Krajna chorego na GIST.Kazdy po trzy miesiace i juz malec zdrowy.No wiec za te bole co nam sprawili .Miejcie serce
volcano2013-12-08 18:55:26
A może sam sobie zrefunduj ten "pewien lek" a nie oczekuj że ktos to zrobi za ciebie.
kibick2013-12-08 20:17:53
Dobra gra, dobry doping, dobra promocja klubu w TV. Tak to powinno wyglądać. Wreszcie zagraliśmy jak zespół a nie zlepek indywidualności tak jak to było w ostatnich 3-4 tygodniach. Nie wracajmy do tego co było. Patrzmy do przodu a z tej ścieżki, na którą dzisiaj wstąpiliśmy już nie schodźmy. Zarówno zawodnicy jak i kibice (marzy mi się powrót dopingu na halę, może coś się ruszy w tym temacie). Pozdrawiam
najlepszego2013-12-08 20:19:04
Sto lat Julen!
datki2013-12-09 09:13:23
Volcano ty jestes bardziej niz patologia nie cpaj juz tych skretow bo ci maly nie urosnie, jakbys tak trochy media slychal to bys wiedzial ze cala ekipa przeznacza 10% mc poborow, wiec nie napinaj sie.sami mowili ze na cel najlepiej leczenie.pomogli frankowi pomoga i wojtkowi.a ty widocznie masz jeszcze wiele do nauki,
do volcano2013-12-09 12:05:54
Oby Twoje dziecko kiedyś nie potrzebowało pomocy i byś nie usłyszał dokładnie tego samego, co napisałeś.
Micha2013-12-09 13:13:57
Doping konkretny !! Jak to na Iskre przystało. :) Na pewnych zdjęciach widać jak powinno się bawić na meczach. KKV zero czego kolwiek....
volcano2013-12-09 13:26:33
Przeszło ci już chłopcze? Zluzuj lepiej batona bo srasz się jakbym ci po matce pojechał normalnie! Skąd ty się urwałeś frustracie? Lepiej sam się zgłoś na jakieś badanie, może ci przypiszą jakiś cudowny lek na głowe.
ck2 do volcano2013-12-09 16:28:26
szkoda czasu na Ciebie
anty_lewus2013-12-09 16:30:39
volcano - niech zgadnę lewacki kmiot z ciebie prawda?
lekNAglowe2013-12-09 17:03:44
odp sie ode mnie
Ania2013-12-09 18:38:29
Czy ten portal ma w ogóle jakiegoś moderatora? Bo jak czytam niektóre komentarze (volcano) to się zastanawiam co dla Was, Szanowni Redaktorzy, oznacza granica żenady ?
kiper2013-12-10 00:24:54
źródło związane z P.Tetelewskim - Wentę na stanowisku trenera zastąpi T.Dujszebajew
czwarty2013-12-10 12:09:26
Wierzyć mi się nie chce, ale nie ważne, czy to prawda, nie, to musisz być wyjątkowym bezmózgiem, zdradzając nazwisko swojego informatora, który może wylecieć z pracy...
XXXXXXXXXX2013-12-10 16:58:50
oj naiwny czwarty - w brednie wierzysz. Ja też moge napisać , że ze źródłą związanego np. z Wasiakiem trenerem ma by Gislasson, a np, ze źródła zwiazanego z T. Strząbałą Schwalb, np, z otoczenia Mgłośka dowiedziałem się, że trenerem może być np. Fleming Oliver Jensen.Np. Dobrze poinformowany jestem od człowieka związanego z Papajem, że Wenta na dniach podpisze dodatkowy 10 - letni angaż w Vive Targi Kielce,
marcin2013-12-10 18:34:43
Wątpliwe... nawet bardzo wątpliwe. Ale cóż każdy może sobie pisać. To wolny kraj (podobno).

W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zagra na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. „Żółto-czerwoni” zmierzą się z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie.
W 25. kolejce RS Active IV ligi Korona II Kielce wygrała 3:1 z Alitem Ożarów, a Orlęta Kielce zremisowały 1:1 z Neptunem Końskie.
Industria Kielce w finałowej rywalizacji Orlen Superligi zmierzy się z Orlenem Wisłą Płock.
W drugim meczu półfinału Orlen Superligi Industria Kielce pokonała KGHM Chrobrego Głogów 34:22. – Najważniejszym celem było zwycięstwo, ponieważ są to play-offy i tutaj różnica bramek nie jest potrzebna – powiedział po spotkaniu Artsem Karalek, obrotowy „żółto-biało-niebieskich”.