Kolejne ciężkie zadanie UMKS-u. Tym razem zagrają z Limblachem

03-03-2012 11:37,

UMKS wraca do własnej hali, gdzie dzisiaj zmierzy się z siódmym w tabeli drugiej ligi MKS-em Limblachem Limanowa. Kielczanie chcą wygrać po to, aby niemal zagwarantować sobie drugie miejsce oraz zrewanżować się gościom za porażkę z pierwszej rundy rozgrywek.

W ostatniej kolejce UMKS Kielce podejmował w Białej Podlaskiej miejscowego Tura. Był to mecz o tyle istotny, gdyż kielczanie zajmowali drugą pozycję, a rywale trzecią. Ostatecznie podopieczni trenera Rafała Gila zwyciężyli jednym punktem i mają obecnie nad rywalami przewagę dwóch  „oczek”. Teraz czeka na nich wcale niełatwiejsze zadanie – starcie z Limblachem Limanowa.

Podobnie jak ostatnio, spotkanie z udziałem UMKS-u zapowiada się jako hit danej serii spotkań. Tym razem kielczanie podejmą czwartą drużynę w tabeli. Zawodnicy z naszego miasta mają nad koszykarzami z Limanowej przewagę trzech punktów. Zwycięstwo w tym meczu będzie o tyle ważne, gdyż faza zasadnicza wielkimi krokami zbliża się ku końcowi, a UMKS może zapewnić sobie drugie miejsce.

Goście w ostatniej kolejce wygrali walkowerem z AZS-em II Politechniką Warszawa, gdyż stołeczny zespół wycofał się z rozgrywek. Dwie kolejki temu, Limanowa pokonała KS Pułaski Warka 78:70.

Kielczan czeka bardzo ciężkie zadanie, gdyż przyjdzie zmierzyć się im z zespołem świetnie radzącym sobie na parkietach drugiej ligi. Odpowiedź na to, kto wygra starcie UMKS-u z Limblachem poznamy dzisiaj. Początek spotkania w hali przy ulicy Żytniej o godzinie 17.

fot. Grzegorz Tatar

Wasze komentarze

Gosc2012-03-03 15:27:36
Limblach wygra mecz!
kosz2012-03-05 16:47:31
no i prawie wygrał66-94!!!!!!a ich trener morze by ich potrenował a nie bez przerwy dyskutował z sędziami .

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group