Trzecie miejsce w Krośnie. Fart lepszy od mistrzów Słowacji

09-10-2010 17:52,

W ostatnim dniu Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosno „Farciarze” wygrali z mistrzem Słowacji Chemes Humenne 3:0. Dzięki temu zwycięstwu kielczanie uplasowali się na trzecim miejscu w zawodach.

Podopieczni Dariusza Daszkiewicza w Krośnie zanotowali dwie porażki i jedno zwycięstwo, co pozwoliło im zająć trzecie miejsce w turnieju. O zwycięstwo będą walczyć natomiast Resovia Rzeszów i Pamapol Wieluń, które swoją rywalizację rozpoczęli o godzinie 17.

Mimo iż Fart okazał się gorszy od swoich rywali w PlusLidze, to trener może być zadowolony z postawy swoich siatkarzy. Kielczanie bowiem zarówno z Resovią jak i Pomapolem walczyli jak równy z równym, o czym świadczą wyniki z poszczególnych setów tych rywalizacji.

Podsumowanie dobrej dyspozycji kielczan miała być wygrana z mistrzem Słowacji Chemesem Humenne. I tak też się stało. „Farciarze” w każdym secie pewnie udowadniali swoją wyższość nad zagranicznym rywalem, wygrywając je do 19, 18 i 19. Z dobrej strony zaprezentowali się przyjmujący Martin Sopko, Piotr Łuka i Xavier Kapfer, rozgrywający Maciej Dobrowolski oraz atakujący Sławomir Jungiewicz.

Fart rozpoczyna swój debiutancki sezon w PlusLidze już 22 października o godzinie 18. Jak wiadomo rywalem beniaminka w Hali Legionów będzie mistrz Polski Skra Bełchatów.

Fart Kielce - Chemes Humenne 3:0 (25:19, 25:18, 25:19) 

Fart: Dobrowolski, Sopko, Kapfer, Łuka, Kamiński, Zniszczoł, Swaczyna (L), oraz Kozłowski, Jungiewicz

Źródło: własne / siatka.org

Wasze komentarze

bultxupnpa2011-04-14 08:43:57
2843ZL <a href="http://ngfuxfinapnd.com/">ngfuxfinapnd</a>, [url=http://tayghibysful.com/]tayghibysful[/url], [link=http://zcudobrfvjsl.com/]zcudobrfvjsl[/link], http://pldededobexc.com/

Projekt i wykonanie: CK Media Group