Wesołych Świąt!

24-12-2021 16:50,
Redakcja

Redakcja portalu CKsport pragnie złożyć wszystkim swoim czytelnikom najlepsze życzenia - zdrowych, wesołych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia! I oczywiście wielu szczęśliwych chwil w życiu prywatnym, spełnienia w życiu zawodowym, a także - rzecz jasna - wielu pozytywnych sportowych emocji!

Mamy nadzieję, że w kolejnym roku będziemy mogli razem świętować liczne zwycięstwa kieleckich sportowców. A będzie o co walczyć - już na początku stycznia Mistrzostwa Europy z udziałem piłkarzy ręcznych, w Lidze Mistrzów walka Łomży Vive Kielce o Final Four oraz kolejny tytuł mistrza Polski, a także rwalizacja o awans do Ekstraklasy z udziałem piłkarzy Korony i walka o utrzymanie w PGNiG Superlidze szczypiornistek Suzuki Korony Handball. O kolejne sukcesy będą walczyć bilardziści Nosanu Kielce, kieleccy lekkoatleci i pięściarze.

Niech tegoroczne święta, spędzone w rodzinnej atmosferze i cieple i radości bliskich będą miłym czasem na odpoczynek od codziennego pośpiechu, a na twarzy każdego z nas dzisiejszego wieczora zagości uśmiech, które nie zniknie przez cały czas trwania świąt.

I pamiętacjcie, że ten wyjątkowy, świąteczny czas, warto także zadbać o swoją sportową formę!  Bo w zdrowym ciele, zdrowy duch! :)

Wszystkiego co najlepsze życzy

Redakcja CKsport.pl

Projekt i wykonanie: CK Media Group