Wciąż można się zapisać na Puchar Niepodległości

10-11-2021 17:37,
Maciej Urban

Przed nami zawody z cyklu Grand Prix, które odbędą się w ramach obchodu Dnia Niepodległości, a uczestnicy będą walczyć o Puchar Niepodległości w Bilard pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Turniej rozegrany zostanie w odmianę 9 bil.

To wydarzenie odbędzie się w niedzielę 14 listopada. Impreza zaliczana jest do zawodów Grand Prix Gór Świętokrzyskich TVSPORTSCUP 2021. Zawodnicy i zawodniczki powalczą o gotówkowe nagrody i puchary. Pula wyniesie 3000 złotych. 

I miejsce - 1200 złotych + puchar
II miejsce - 700 złotych + puchar
III miejsce - 350 złotych + puchar x2
V miejsce - 100 złotych

W zawodach będą brały udział wyłącznie osoby, które zgłoszą swój udział i można zrobić to za pośrednictwem drogi mailowej najpóźniej do 12 listopada, na adres alibi.superliga@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona. Kolejność zgłoszeń będzie miała znaczenie. 

Swój udział w turnieju należy potwierdzić również w dniu turnieju, do godziny 11:00 - osobiście lub pod numerem (664 089 666). Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00, klub będzie czynny od godziny 10:00.

W  zawodach obowiązuje strój bilardzisty: ciemne wizytowe spodnie i buty oraz koszulka polo klubowa, dla osób nie zrzeszonych - ciemna, jednolita koszulka polo lub koszula wizytowa, kamizelka plus krawat albo mucha. Sędzią głównym jest Jan Niewęgłowski.

Oczywiście z zawodów będzie prowadzona transmisja live na stronie www.tvsports.pl. Pełny regulamin na stronie Grand Prix (LINK).  

Fot. Maciej Urban

Projekt i wykonanie: CK Media Group