Nowoczesny sprzęt ENF Terapia w Kielcach!

12-10-2021 12:39,
Artykuł sponsorowany

Od dziś w leczeniu dolegliwości pacjentów, Łukaszowi Millerowi oraz Mateuszowi Mazurowi (obaj są fizjoterapeutami Korony Kielce), pomagać będzie nowoczesna technologia od ENF Terapia. To sprzęt wykorzystujący autoadaptacyjny prąd mający rewelacyjne zdolności oceny stanu tkanek.

– To duży krok naprzód w naszej działalności w zakresie diagnostyki, ponieważ jesteśmy w stanie sprawdzić, które struktury w ciele pacjenta są w dysfunkcji, gdzie nastąpiła kompensacja i jaki charakter mają te zmiany – wyjaśnia Mateusz Mazur. 

Warto dodać, że jednocześnie i zarazem automatycznie pacjent jest poddawany terapii, a efekty można dostrzec już po pierwszych zabiegu.

Wskazania do podjęcia leczenia za pomocą ENF Terapia w przypadku takich dolegliwości, jak: bóle kręgosłupa, złamania, ostre urazy (w tym skręcenia oraz zwichnięcia), schorzenia neurologiczne, zmiany zwyrodnieniowe stawów, schorzenia ortopedyczne, zespół bolesnego barku, łokieć tenisisty, zespół cieśni nadgarstka, ból kolan i bioder, migrena, fibromialgia, neuropatia, spastyczność, zwapnienia, obrzęki ogólne, czy obniżona wydolność. 

Obaj fizjoterapeuci przyjmują pacjentów w lokalu przy ulicy Ściegiennego 28 w Kielcach. 

Projekt i wykonanie: CK Media Group