Kibice wsparli piłkarzy Korony przed pierwszym meczem. Było racowisko

19-02-2021 15:50,
Redakcja

Już w sobotę Korona Kielce zainauguruje drugą część sezonu Fortuna 1. Ligi. Na jednym z ostatnich treningów przed wyjazdem do Łodzi na mecz z Widzewem, piłkarzy odwiedzili na treningu kibice. Były race, transparent i okrzyki.

Od roku fani nie mogą oglądać spotkań żółto-czerwonych z wysokości trybun. To nie przeszkodziło jednak kibicom w zorganizowaniu wsparcia dla swojej drużyny na treningu. Kieleccy fani pojawili się w sporej grupie i zasiedli na trybunach boiska treningowego przy ul. Kusocińskiego. 

Kibice wywiesili transparent z hasłem "Ambicja ponad wszystko" i przypomnieli piłkarzom, jak ważny przed nimi mecz z Widzewem. "Dzięki za wsparcie, Korono, dzięki za wsparcie" - odpowiedzieli zawodnicy Korony.

"Jak wygracie, to dajcie znać, jak będziecie wracać" - słychać na koniec nagrania ze strony kibiców. Być może szykują jeszcze jedną niespodziankę.

Spotkanie Widzew - Korona rozpocznie się w sobotę o godz. 17:40.

fot: Stowarzyszenie Kibiców Zjednoczona Korona / Twitter

Wasze komentarze

True2021-02-19 22:57:29
Mily gest.
Szkoda jednak, ze obecna ekipa kibicowska mocno niedomaga.
15-10 lat wstecz bylo zupelnie inaczej. Zainteresowanie i parcie na Korone, konkretne ekipy z wszystkich osiedli. Ludzie zalozyli rodziny, sporo osob wyjechalo... a obecne pokolenie mocno niedomaga i nie wypelnilo luki. W 3 lidze bylo znacznie lepiej, niz obecnie (przed plandemia), w obecnych czasach problem jest z zapelnieniem gornego pietra na mlynie
Zadowolony2021-02-20 02:50:04
Brawo !!! Jedynie zdrajcy lub tuskomatoły kpią z własnego klubu.

Projekt i wykonanie: CK Media Group