Media bez wyboru

10-02-2021 09:00,
Redakcja

Drodzy Czytelnicy, dziś nie przeczytacie wiadomości. Zamilkły także stacje radiowe, swoich programów nie nadają największe telewizje. Nie działają portale internetowe.

Trwa protest niezależnych mediów przeciwko planowanemu przez rząd wprowadzeniu dodatkowego podatku od reklam emitowanych w Telewizji, Radiu i Internecie wprowadzanego pod pretekstem walki z pandemią Covid-19.

Ten podatek uderzy w polskiego widza, słuchacza, czytelnika i internautę, a także polskie produkcje, kulturę, rozrywkę, sport oraz media. Jest także zagrożeniem dla polskiego rynku medialnego, wolności słowa i wolności wyboru, które zapewniają większości Polaków dostęp do informacji, rozrywki oraz wydarzeń sportowych w znaczącej mierze bezpłatnie. Wprowadzenie tego podatku oznacza także osłabienie, a nawet likwidację części mediów działających w Polsce, co znacznie ograniczy społeczeństwu możliwość wyboru interesujących go treści.

Solidaryzujemy się z naszymi koleżankami i kolegami w branży, niezależnie od tego, jak wielkimi korporacjami lub jak małymi inwestycjami zarządzają.

Popieramy akcję „Media bez wyboru". 

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group