Sićko na dłużej w Łomży Vive Kielce. Podpisał nowy kontrakt

22-12-2020 12:45,
Redakcja

Kolejny zawodnik Łomży Vive Kielce przedłużył kontrakt z klubem. Wygasającą w czerwcu 2021 umowę przedłużył Szymon Sićko, który związał się z mistrzami Polski do końca 2024 roku. 

Rozgrywający z klubem związany jest od 2017 roku, ale od razu trafił na wypożyczenie. Najpierw do niemieckiego TV 05/07 Hüttenberg, a następnie do Górnika Zabrze, gdzie został wybrany najlepszym zawodnikiem ubiegłego sezonu. Od lipca 2020 Sićko znów gra w żółto-biało-niebieskich barwach, a teraz zdecydował się parafować nową umowę.

- Cieszy mnie możliwość współpracy z trenerem Talantem Dujshebaevem i całą drużyną. Widzę tu dla siebie wiele możliwości rozwoju. Trener Talant Dujszebajew ma ogromną wiedzę, którą dalej chcę czerpać. Jeszcze wiele mogę się od niego nauczyć o piłce ręcznej. Myślę, że razem możemy dużo wygrać i jestem bardzo szczęśliwy, że mogę tutaj zostać - powiedział Sićko po podpisaniu kontraktu.

- Cieszę się, że Szymon dalej będzie rozwijał się w naszym klubie i wiem, że drużyna będzie miała z niego wiele pożytku. Przed nim dużo ciężkiej pracy, na którą jest gotowy, bo to bardzo ambitny młody człowiek. To ogromna przyjemność mieć go w naszym zespole i móc patrzeć na jego postępy - skomentował prezes Bertus Servaas.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Projekt i wykonanie: CK Media Group