Z dnia na dzien widzimy, że w tej drużynie powstała jedność

28-11-2020 20:02,
Redakcja

Nieobecnego Macieja Bartoszka zastępował w spotkaniu z Resovią Rzeszów Kamil Kuzera. Drugi trener Korony Kielce cieszył się ze zwycięstwa 1:0. - Boisko było dziś ciężkie, mieliśmy ciężkie nogi. Cieszymy się ze zwycięstwa - podsumował "Kuzi".

Kamil Kuzera (trener Korony Kielce): - Ogromne gratulacje dla zespołu. Boisko było dziś ciężkie. Jako jedyna drużyna w lidze gralismy sześć meczów co trzy dni, a to odbija się na ciężkich nogach. Z drugiej strony cieszymy się, bo z dnia na dzień widzimy, że w tej drużynie powstała jedność. Pomoc jest od starszych zawodników dla młodszych i w drugą stronę. Z przebiegu meczu byliśmy lepszą drużyną. Druga połowa była na naszą korzyść, a przy odrobinie szczęścia w pierwszej części, mogliśmy zdobyć swoje bramki. Po przerwie zaczęliśmy lepiej operować piłką.

fot: Mateusz Kaleta

Co ja na to?2020-11-28 22:41:53
Ileż trzeba, niepotrzebnych, słów użyć, by uzasadnić słabą grę zespołu. Bez jakości, bez polotu, bez szybkości, bez myśli taktycznej, bez niczego... przyjemnego dla oka. Szkoda, p. Kuzera, bo Korona potrzebuje faktycznych zmian. rzeczywistych i natychmiastowych - zegar tyka, czas ucieka, a Wasz pomysł w lesie...
Do Co ja na to.2020-11-29 10:58:08
Chcesz ektatycznych doznań estetycznych.
Przerzuć się na Barcę.
j2020-11-29 15:15:28
Jaki kopacz taki trener.
jaNO2020-11-30 14:39:59
Do narzekaczy: jest ewidentnie lepiej niż było na początku sezonu. Jesteśmy prawie na równi z Arką , która nie rozpadła się po spadku , tymczasem Korona powstała od zera. Jest środek tabeli, praktycznie pewne utrzymanie , plan minimum zrobiony. Jeśli jeszcze coś wyszarpiemy w najbliższych 3 trudnych meczach (Arka, Widzew, Radomiak) to będzie plan zrobiony z solidna górką. Jest nadzieja !