Korona II Kielce ostatni raz w tej rundzie u siebie

21-11-2020 09:34,
Redakcja

W sobotę Korona II Kielce rozegra ostani domowy mecz w rundzie jesiennej sezonu 2020/21. Kielczanie podejmą na stadionie przy ul. Szczepaniaka KS Wiązownica. 

Dla Korony będzie to bardzo ważne spotkanie z punktu widzenia tabeli. Oba zespoły dzielą w niej zaledwie dwa punkty. Kielczanie są 14. z dorobkiem 20 "oczek". Ich sobotni rywale zajmują 16. miejsce i mają dwa punkty mniej. Żółto-czerwoni przystępują do tego meczu po dwóch wygranych z rzędu. Ich forma sportowa zaczęła iść w górę, dlatego w sobotę liczą na kolejne trzy punkty.

Wiązownica to jeden z dwóch zespołów w grupie IV III ligi, który swoją siedzibę ma na wsi. Położona w woj. podkarpackim liczy blisko 2000 ludności. Jeszcze mniejszy jest podkrakowski Giebułtów.

Dla Korony będzie to przedostatni mecz w tej rundzie. W przyszłą sobotę podopieczni Sławomira Grzesika zagrają jeszcze zaległe spotkanie z Chełmianką Chełm. Po tym spotkaniu czeka ich zimowa przerwa.

Początek meczu Korona - KS Wiązownica w sobotę o godz. 12 na stadionie przy ul. Szczepaniaka. Mecz zostanie rozegrany bez udziału kibiców.

fot: Mateusz Kaleta

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group