Kolejne zakażenia w Koronie. Meczu ze Stomilem nie będzie

21-10-2020 16:33,
Mateusz Kaleta

Przeprowadzone w poniedziałek badania wymazowe na obecność SARS-CoV-2 dały kolejne pozytywne wyniki w zespole Korony Kielce. Zakażeni są piłkarze oraz członkowie sztabu szkoleniowego. Po otrzymaniu wyników klub wydał komunikat.

- Klub w konsultacji z Sanepidem wdrożył wszystkie niezbędne procedury wymagane przepisami sanitarno-epidemiologicznymi. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy zostali skierowani na kwarantannę - poinformowano na klubowej stronie.

Z tego powodu nie odbędzie się też najbliższy, zaplanowany na sobotę mecz kielczan ze Stomilem Olsztyn. Klub złożył do PZPN wniosek o jego przełożenie. Wcześniej z powodu zagrożenia epidemicznego nie odbył się też mecz żółto-czerwonych z ŁKS-em Łódź.

fot: Grzegorz Ksel

Wasze komentarze

Wybrac2020-10-21 20:47:02
Po 1 zawodniku do FIFA 20
qolo2020-10-21 23:06:15
gównarzeria łazi non stop bez masek, już pisałem, że dzięki temu nie zobaczycie meczu na stadionie przez kolejne x miesięcy, łaźta dalej bez masek to i z tatusiem już na mecz nie przyjdziecie
BCN do @qolo2020-10-22 08:04:20
A ty lykasz ta scieme ze maski cie ochronia przed czyms wiecej jak polknieciem muchy na spacerze?!
Jak sie tak obawiasz tego covid-przeziebienia to wykup pol sklepu i sie zamknij w domu na jesienno-zimowy okres przeziebien. W dodatku w srod swoich czterech scian mozesz chodzic nawet w op1 wtedy moze ochronisz sie przed wirusami wszelkiej masci...
Tylko nie zmuszaj innych ludzi do noszenia szmat i powrotnego wdychania swoich wydzielin do pluc i oskrzeli.
To sie tyczy wszystkich zbzikowanych covidian.
Najgorsze jest to ze wielu znanych ludzi(w tym pilkarzy) dziennikarzyn, politykow, itd. pokreca atmosfere i robia gownoburze
wiec niech sie nie zdziwia jak zawiesza rozgrywki, padna tez zaklady pracy system sie zalamie i wszyscy bedziemy na lasce rzadzacych .
Wtedy zaczna sie probkemy ale jak wprowadza swoje prawa to i pilka nie bedzie miala znaczenia bo nie bedzie ci do gara wlozyc...
Zapytajnik2020-10-22 09:41:19
Wychodzi na to, że można było sporo zaoszczędzić grając tym, co zostało, nie robiąc transferów do klubu. Być może mielibyśmy 0 punktów, ale obawiam się, że do wiosny nie rozegramy zbyt wiele kolejek, a długi chyba rosną?

Pamiętajcie elito umysłowa świata: maski zakłada się zakrywając usta i nos, a nie tylko usta czy nawet brodę.

Będzie płacz wśród młodzieży jak wam zrobią ferie w tym samym czasie w całym kraju.... STACJONARNE.
scz2020-10-22 14:06:56
Qolo chłopie, łażą ale gdzie? Jak idzie o sklepy, kościoły itd., to ludzie jednak te maski noszą. Jak widziałem w zeszłą niedzielę słownie JEDNEGO gościa bez maski w pustej ławce na tyłach kościoła który nawet nie zbliżał się do nikogo, to kogo on niby miał zarazić? To samo na meczach. Nagle tragiczny wybuch zarazy, bo ktoś usiadł na stadionie po drugiej stronie trybun i kichnął? To nie dżuma że się z powietrzem przenosi. Zamykanie stadionów nic nie da. Inna sprawa że połowa ludzi w tym 90% staruszków nosi jednorazową maskę przez pół roku, więc nie wiem jaki w tym sens? Widzę dziadków w brudnych maskach które mają chyba od marca nie zmieniane, a noszą je nawet na spacerze z psem po pustym podwórku o 6 rano. Nie chcę nawet wiedzieć jakie kolonie grzybów i bakterii codziennie ładują sobie do płuc. Obczaj ile kosztują porządne maski antysmogowe z filtrem i zadaj sobie pytanie, jak to się ma do chińskiej szmatki za 50 groszy? Z innej beczki, jak jadę na rowerze po prawie pustej ulicy to kogo niby zarażam? Przydrożne drzewa? Tutaj nawet nie zamierzam stosować prawa które jest durne i dokonuje gwałtu na logice i rozumie, natomiast mam taką kurtkę z kapturem która po zasunięciu częściowo twarz zasłania (a raczej udaje że zasłania) i milicja się mnie nie czepi, bo użerać się z nimi nie mam czasu. W Niemczech jest logiczny przepis - na powietrzu odstęp albo maska, i wcale nie potrzeba nikogo zmuszać do duszenia się w pustej wsi. Napiszesz zaraz że tam wszyscy przestrzegają prawa - to sprawdź gdzie są obecnie największe protesty na świecie przeciwko restrykcjom. P.S. Jak tak dalej pójdzie to przynajmniej u nas do Świąt będzie po tym cyrku, bo gdy będzie ze statystyk wychodziło że kilka % narodu już przechorowało "świrusa", a wiadomo że przy najbardziej optymistycznych założeniach max 20% przypadków jest wykrywane, to na logikę będzie znaczyło że prawie każdy z kimś miał kontakt, więc będą musieli zakończyć tę całą szopkę.

Projekt i wykonanie: CK Media Group