Mieliśmy dobrą pozycję, aby wygrać. Szkoda. To bardzo boli

16-09-2020 23:00,
Redakcja

Łomża Vive Kielce rozpoczęła nowy sezon Ligi Mistrzów od falstartu i porażki z SG Flensburgiem-Handewitt. Kielczanie wygrywali w drugiej połowie trzema bramkami, ale nie dowieźli wyniku do końca. - Wielka szkoda, że nie wygraliśmy tego meczu. Mieliśmy do tego dobrą pozycję - mówi Talant Dujszebajew, trener zespołu.

Kielczanie zanotowali w końcówce przestój pięciu minut bez rzuconej bramki. Na cztery minuty przed końcem na 28:27 dla Flensburga trafił Gottfridsson. Niemcy wyszli na prowadzenie i wygrali cały mecz 31:30. 

- Sami popełniliśmy błędy w obronie i zmarnowaliśmy dwie, trzy stuprocentowe akcje. Nie zdobyliśmy bramki i tego najbardziej szkoda. A gol Gottfridssona, dający prowadzenie Flensburgowi... To był wypadek. To powinna być nasza piłka - nie ukrywa Talant Dujszebajew.

- Kiedy się przegrywa, to bardzo boli. Po takim meczu trzeba się szybko podnieść, dalej walczyć i pracować - zaznacza trener drużyny.

W podobnym tonie wypowiadają się też zawodnicy.

- Walczyliśmy cały mecz i mieliśmy dobre możliwości, ale w końcówce nie wykorzystaliśmy naszych szans. Brakowało też trochę w obronie. To był dopiero pierwszy mecz. W kolejnych meczach musimy jeszcze bardziej wykorzystać nasze możliwości, żeby wygrać - podkreśla Alex Dujshebaev, który zdobył w spotkaniu tylko dwa trafienia. Przy kilku za to asystował.

- Popełniliśmy dużo błędów. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. W drugiej powinniśmy zagrać lepiej - podsumowuje Angel Fernandez Perez.

W 2. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów do Kielc przyjedzie MOL-Pick Szeged. Na razie organizacja tego meczu stanęła jednak pod znakiem zapytania, ponieważ w węgierskiej ekipie pojawiło się zakażenie koronawirusem.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Wasze komentarze

Xxl2020-09-17 10:09:06
Gebala to navet w obronie klocek bez ruchu
Fil2020-09-17 14:04:23
Oglądałem wg mnie rozegralismy słaby mecz z dużą ilością własnych błedów.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group