Maciej Bartoszek dyrektorem sportowym, angielskim menedżerem? "Warto obdarzyć go zaufaniem"

06-08-2020 09:31,
Mateusz Kaleta

Choć kontrakt Macieja Bartoszka z Koroną Kielce wygasł 31 lipca i nie podpisał jeszcze nowego, trener zespołu wciąż jest z żółto-czerwonymi i przygotowuje ich do nowego sezonu. W międzyczasie wielokrotnie spotykał się z radnymi i prezydentem Bogdanem Wentą. Jego wkład w dzisiejszą sytuację klubu jest więc nieoceniony. - Może warto obdarzyć go większym zaufaniem? - zastanawiał się na Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta Dariusz Kisiel, radny Prawa i Sprawiedliwości. Zaproponował, aby trener zespołu łączył swoją funkcję na przykład z rolą dyrektora sportowego.

Ostatnie tygodnie dostarczyły serię licznych spotkań, ożywionych dyskusji i pomysłów. Radni głośno dyskutowali nad przyszłością klubu. Kiedy umowa wejdzie w życie, to miasto stanie się właścicielem stu procent akcji Korony i będzie podejmować wszystkie decyzje. Cenne głosy w dyskusji pochodzą z różnych stron i choć są różne, czasami krytyczne, zwracają uwagę na ważne tematy.

Nikt natomiast nie ma wątpliwości co do wkładu w ratowanie klubu Macieja Bartoszka. - Czy planowane jest silniejsze umocowanie trener w strukturach klubu poprzez połączenie jego roli np. z funkcją dyrektora sportowego, albo kogoś na wzór angielskiego menadżera? - pytał na Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta Dariusz Kisiel, radny Prawa i Sprawiedliwości - Może warto nakreślić taką wizję, aby takie osoby obdarzyć większym zaufaniem, aby współdecydowały o losie klubu - podkreślał.

Pierwsze oznaki mocnej pozycji Macieja Bartoszka w klubie już widać. Rzutują na to nie tylko wypowiedzi. Przede wszystkim spotkania, ruchy i działania. Szkoleniowiec zespołu sam decyduje o kadrze i piłkarzach, jacy tego lata trafią do klubu. 

- Sądzę, że musimy stawiać na ludzi, którzy oddają serce za klub. Ostatni, trudny czas jasno pokazał, że pomimo różnych propozycji, trener Bartoszek postanowił zostać w Kielcach. Warto obdarzyć go zaufaniem. Podobne działania są praktykowane w innych klubach. W Cracovii trener Michał Probierz jest nawet wiceprezesem, co jasno pokazuje jego mocną pozycję w klubie. W Podbeskidziu Bielsko-Biała trener jest jednocześnie dyrektorem sportowym. Taka rola jeszcze lepiej mocuje go w strukturze klubu i pozwala planować w dalszej perspektywie politykę transferową. Do tej pory w Koronie za nią odpowiadał prezes Zając i wiemy, jak to się skończyło - przekonuje Dariusz Kisiel.

fot: Maciej Urban

Trening Personalny Fitness Dieta Kielce

Wasze komentarze

Tomko2020-08-06 09:45:54
Bardzo dobry pomysł, zatrzymać Bartoszka za wszelka cenę! Widać nie tylko po słowach ze facet dobrze się u nas czuje i ma Waleczne Serce !!!
JA2020-08-06 09:50:02
Bartoszek został bo nikt inny go nie chce. Bartoszek został bo będzie mógł lekką ręką zatrudniać znajomy szrot z miejskiej czyli niczyjej kasy. Wchodzimy w skrajności w skrajność. Czy ten człowiek ma jakieś doświadczenie menadżerskie? Czy skoczył szkoły kursy menadżerskie itd? Zna jakiś język? Jeździł na szkolenia trenerskie do zagranicznych klubów? Mówi że podoba mu się w Kielcach, a wy wszystko łykacie jak pelikany. Miał dobre pół roku w Kielcach i fartem awans do 8 (takie sukcesy w karierze) a wy go nosicie na rękach mimo bardzo słabej gry w obecnej kadencji. Rzygać się chce jak się to czyta.
GrendlerCK2020-08-06 09:57:02
Podpisuję się pod tą sugestią. Maciej Bartoszek jako trener + dyrektor sportowy będzie mógł realnie wpływać na pozyskiwanych zawodników przez Koronę a co za tym idzie w 100% będzie odpowiedzialny za wynik sportowy. To mi pasuje.
KSS2020-08-06 10:04:26
Też mi się nie podoba to uwielbienie do Bartoszka.
Nic w Kielcach nie osiągnął szczególnego, a pomnik mu niedługo będą chcieli wystawiać.
Może dlatego tak tu się dobrze czuje, bo w innych miejscach raczej się nie sprawdził. Coś jak Kiełb.
Nic nie mam do człowieka, ale też nie mam zamiaru go uważać za jakąś legendę. Bez przesady.
Moim zdaniem lepszy jako trener jest Grzesik.
Żelazny upadł chyba na głowę2020-08-06 10:12:07
Promując dość niebezpieczne idee pracy na dwóch stanowiskach przez jedną osobę. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie trener zostawia drużynę i jedzie sobie oglądać piłkarzy, czy ogólnie rzecz biorąc - zajmuje się innymi rzeczami, podczas gdy powinien przede wszystkim skupić się na prowadzeniu zespołu. Widocznie potem będzie mógł zwalić na to, że przecież on pracował za dwóch i to jest powód złych wyników i to ich wina, że się zgodzili...
Masłowiak2020-08-06 10:15:21
Policzyłem , ostatnio 12 byłych zawodników odeszło do lepszych klubów jak Korona. Trzeba było ich tylko obrobić , wytrenować i poustawiać , a tego Trener nie umiał. Od wielu , wielu lat oglądam wszystkie mecze Korony i ostatnio brakowało jak nigdy wytrenowania . Wg. mnie materiał na EL. był , ale brakowało min. Trenera ( np. Brosza). Dlatego myślę , że w/w to nie aż taki skarb. (jako fachowiec? dodam, że warto jeszcze obejrzeć sobie tracone bramki przez Koronę- wiele jest bardzo podobnych?) Pozdrawiam i Powodzenia
@Żelazny upadł chyba na głowę2020-08-06 10:40:45
kolego, mylisz rolę dyrektora sportowego ze scoutem.
zenit2020-08-06 10:50:49
Od komentarzu o nic.\' JA,\' wierze w ludzi ze jednak jest wiele takich. ktorzy nie daja sobie \'papki\' do głowy włozyc .ktora jest serwowana ponownie ,nowy bóg rodzi nam sie w Kielcach hi hi hi
Kielczanin2020-08-06 11:02:02
Bartoszek KING, większe kompetencje, fajny mu budować drużynę! Jak najbardziej dobry pomysł.
Ja2020-08-06 11:10:16
@Żelazny upadł chyba na głowę - to dyrektor sportowy nie ogląda zawodników podesłanych przez skałta? Ta na jakiej podstawie decyduje czy kogoś chce czy nie? Jak dla mnie Bartosze OUT. Grzesik w jego miejsce przynajmniej nie ucieka jak reszta. Dziwne że redakcja nie wspomina zmiany klubu przez "naszego" Kwietnia?
jaNO2020-08-06 11:18:51
Nie wiem czy to jest trener na rok przetrwania w pierwszej lidze i ewentualnie póbę powrotu do ekstraklasy. Teraz bardziej potrzebujemy pracusia i szczególarza a nie wielkiego motywatora
Kix2020-08-06 11:18:53
To nie Bartoszek odpowiedzialny był za przygotowanie tych 12 wspaniałych do sezonu. Ponadto przejął drużynę , w której panowała już apatia i plany transferowe tych zawodników. I tak zrobił sporo bo drużyna wyglądała nieźle , dobrze weszła go gry o utrzymanie po zwycięstwie w Płocku. Ale wówczas do gry włączyli się również pseudo sędziowie jak w meczach w Lubinie, Zabrzu a nawet z Piastem gdzie Żubrowski wcale nie musiał dostawać drugiej żółtej kartki....Mam nadzieję, że trener poustawia drużynę przy kilku wzmocnieniach utrzyma 1 ligę , zespół okrzepnie i w następnym sezonie będzie walczył o awans. Oczywiście istotne będą też sprawy organizacyjne i finansowe...
KibicMKS2020-08-06 11:24:52
Mocno przeciętny trener. Wielki fart związany z wejściem Korony do ósemi i tyle. Wszyscy szybko zapomnieli, że przegrał wtedy najważniejszy mecz z Niecieczą. Teraz też przyczynił się do spadku, a na młodych postawił kiedy ten spadek był już pewny. Cały sztab szkoleniowy powinien być wymieniony! Jakie on ma kontakty, żeby być dyrektorem sportowym? Sprowadzi nam Kapo tak jak Tarasiewicz? Ochłońcie ludzie i nie słuchajcie chłopców z młyna bez pojęcia o piłce i twitterowych ekspertów.
MKS2020-08-06 11:35:25
Świetny trener, po odejściu z Korony biła się o niego cała ekstraklasa i pół Europy. W Chojnicach i Niecieczy miał średnio jeden punkt na mecz. I nie cytujcie już tego Żelaznego. Brakuje jeszcze opinii objawienia końcówki sezonu, czyli super eksperta Sieja. Szkoda, że jak pracował w klubie nie publikował i nie wdrażał swoich pomysłów.
Samopomoc Chamska2020-08-06 11:48:12
Mam do sprzedania dwie spółki ze zobowiązaniami na kilkanaście milionów zł może panowie radni kieleccy będą chętni sprzedam za złotówkę. Czyli kolejny odcinek z cyklu jak znaleźć frajera który bardzo chętnie wydaje swoją kasę .
Krzysiek2020-08-06 11:53:14
Osoby które krytykują Bartoszka w ogóle nie oglądały meczów Korony i materiału z jakiego "szył".
Bartoszek to jedyna opcja i przestańcie robić kampanie Grzesikowi!!.
Niech na początek się sprawdzi gdzieś wyżej niż rezerwy klubu. Willmana zrobili 1 trenerem bez doświadczenia i każdy wie jak to się skończyło. Prawie spadliśmy przez niego.
Miś2020-08-06 12:12:49
Trener I dryżyny powinien odpowiadać za całość szkolenia wszystkich grup w klubie. Żaden dyrektor sportowy nie może mu narzucić piłkarza do drużyny . Rozwiązanie jest proste. Do stołu siadają : dyrektor sportowy i trener. Uzgadniają na jakie pozycje chcą nowych zawodników. Ustalają listę kandydatów na daną pozycję według preferencji trenera. I na tym się kończy rola trenera. Dyrektor sportowy, który z na budżet zaczyna prowadzić rozmowy na temat transferu. Jeśli zawodnik pierwszy na liście jest nie do ściągnięcia do Korony np. Ze względów finansowych to zaczyna rozmowy z kolejnym zawodnikiem na liście. Oczywiście o takiej liście powinien wiedzieć cały zarząd, a także rada nadzorcza. Wtedy będzie to przejrzyste i transparentne. Nie będzie można robić wałków. Nikt nie będzie się tłumaczył, że był za transferze m, a nawet przeciw. Trener niech się skupi na pracy trenerskiej.
IF2020-08-06 12:17:03
Bardzo dobry pomysł
@Ja2020-08-06 12:19:17
Jeśli chodzi o Bartoszka to może najpierw należałoby dać komuś szansę, zanim się go skreśli na wejściu? Grzesik dobrze sprawdza się w obecnej roli. A nie ucieka dokładnie z tego samego powodu co i Bartoszek, bo nie ma innych propozycji. Połączenie stanowiska dyrektora sportowego i trenera to dobry pomysł bez względu na to, kto miałby nim być. Jeśli chodzi o jeżdżeni i oglądnie zawodnikow, to w naszych realiach mało kto tak działa, zwłaszcza w niższych ligach.agenci przyjedżają z propozycjami, bądź przysyłają materiał, a trener powinien ocenić przydatność danego zawodnika. U nas często decydują o tym prezesi, a potem trener jest rozliczany z wyników i narzeka, że co rundę rewolucja w składzie. Jeżeli sam będzie o tym decydował, to sam będzie i odpowiadał w 100% za swoje decyzje.
Tomko2020-08-06 12:41:19
Jak czytam komentarze tych zgorzkniałych nieudaczników którym wszystko nie pasuje to się scyzoryk otwiera! Na ilu meczach byliście jak pomogliście klubowi w trudnym okresie? Siedzieć i klepać głupoty potraficie. Nikt tu nie przyjdzie i trzeba chłopu podziękować za to co robi a nie wieczne marudzenie!
Ja2020-08-06 13:17:56
@Tomko Karnet co roku od nie wiem nie liczę +15 lat - na Koronie od 20 lat. 1 sezon moja firma sponsorowała Koronę - kwoty nie zdradzę ale kwota na którą można nabyć nowy samochód. Na tyle było mnie stać. Każdy żyje w różnych realiach finansowych. Mam prawo wyrażać swoja opinie ja i ty- jak dla mnie na tą chwilę pomysł na funkcjonowanie klubu nie jest dobry. Jak będzie tak jak za starych czasów gdy władało miasto- znów będzie musiało dołożyć 10 baniek rok. Co skończy się upałością. Ja oczekuje zmian aby klub był stabilny - a Bartoszek to nie jest właściwa osoba jak dla mnie. Zresztą sprawdź sobie jego CV na TM to pokazuje jakim jest trenerem. Jego rekord to 32 mecze w Bełchatowie. Nigdzie nie spędził więcej niż sezon. Mówi ładne słówka do mediów (jak Smyła) ale nie zmienia to faktów że nie ma kompetencji. Tu trzeba budować od podstaw. Nie potrzebujemy strażaka na chwilę który krzyknie (do czego się nadaje).
Jacoob2020-08-06 13:39:08
ostrowieckie trole won na strone swojego klubu. Bartoszek KING
Pablito2020-08-06 14:18:25
Jak żeś Pan jest od wszystkiego, to jest żeś Pan od niczego! Warto skończyć z wypowiedziami o tym że Zarząd rozliczymy później itp. Pan jest trenerem i trenerem Pan pozostań - weź se Pan kogoś zaufanego na dyrektora i tyle! 2 srok przy takim rozpadzie drużyny nie da się utrzymać!
Tomko2020-08-06 14:24:12
@Ja, jeżeli było jak piszesz to szacunek, zgadzam się ze sposób funkcjonowania klubu zostawia wiele do życzenia i to należy zmienić bez dwóch zdań, ale to nie wina Bartoszka! Trzeba być tez obiektywnym, czy można mu zarzucić działanie na niekorzyść klubu? Zająca za uszy z Paprockim zatrudnić prawdziwszego prezesa a drużynie dać spokój, rewolucja nie pomoże chłopakom. Sezon za kilka dni, kto tu przyjdzie z lepszymi wynikami, dać mu szanse jak chce się wykazać.
tak tak2020-08-06 14:34:11
jak to jest, że wszystkie dobre pomysły, inicjatywy, czy to na niwie ogólnopolskiej czy też lokalnej, czy to w sferze gospodarczej czy sportowej pochodzą od ludzi PiS?
rt2020-08-06 15:34:08
Popadamy ze skrajności w skrajność!!!
Poprzedni trener też miał niczym nieograniczoną władzę.
I jak się to skończyło......
@tak tak2020-08-06 15:39:21
Masz rację TO UDAR SŁONECZNY!
Szczególnie TAK UDANA "Sprzedaż" Korony przez Wela to majstersztyk zapisionego!
Dryblas2020-08-06 16:54:26
tak tak tak !
kk2020-08-06 17:51:31
Ludziska , dajmy może już spokój i Bartoszkowi i miastu . Dobrze się stało jak się stało , miasto odkupiło akcje i mam nadzieję że wreszcie zostaną wyciągnięte wnioski . Każdy teraz wie że kłamstwo , kumoterstwo i zarozumiałość mają bardzo krótkie nogi . Wielu jest sceptycznie nastawionych na taki zwrot sytuacji związanych z tymi akcjami , lecz myślę że musimy ratować tą naszą Koronę . Wystarczy już tych szyderstw z Kielc i regionu , czy MY jako Świętokrzyskie nie możemy mieć własnej twarzy ? . Dlaczego mamy być widziani poprzez pryzmat nieodpowiedzialnych ludzi na dodatek z innego kraju , Wiadomo że gdzie 10-ciu Polaków tam 20-cia pomysłów , lecz naprawdę musimy zaufać pewnym osobom , lecz naprawdę czystke należy zacząć od góry . Pozdrawiam wszystkich którzy trzymają kciuki za Koronę , cały zespół , sztab trenerski , kierowce Jarka i do zobaczenia na pierwszym meczu nowego sezonu .
Student2020-08-06 18:00:11
Tylko lemingi kpią z Bartoszka
Iron2020-08-06 18:26:51
Gdyby np. Grzesik został trenerem menegerem to by pisali, że bez sukcesów, bez doświadczenia, bez układów w świecie pilki itp itd....
Absolwent2020-08-06 18:49:08
ὁδὸς ἄνω κάτω μία καὶ ὡυτή.
JAKO ŻE TYLKO w kieleckiej Alma mater! Uczono greki to tłumaczę!
Droga w górę i w dół jest taka sama!!! W sporcie widać to jak w zwierciadle! I dotyczy to tak samo sportowców jak i trenerów!
kielec2020-08-06 19:02:14
prawdziwi patrioci (zwłaszcza lokalni) wesprą Koronę na trybunach lub na kontach w razie zarazy a nie na anonimowych forach. Nie róbcie tu syfu a Trenera rozliczcie po jego sezonie znawcy.
Kibic2020-08-06 20:06:27
Zalosny Grzesik od miesiąca ujada tutaj na Bartoszka, myśli że tak zostanie trenerem, a sam żadnych sukcesów nie ma, chyba że 4 miejsce w 3 lidze i porażki z drużynami o których nawet nie wiedziałem że takie są.
jaNO2020-08-06 21:57:12
wkrótce spadniemy, my żałośni koronkarze
dno dna już było2020-08-06 22:23:38
Spokojnie , większego dziadostwa jak za zająca i tzw. właścicieli niemieckich nie biędzie
@dno dna już było2020-08-06 22:31:20
było za miasta jeszcze większe dziadostwo i zapowiada się powtórka
Do KK2020-08-08 15:19:32
Nie mów cały sztab, bo Dreszer to konfident, ucho zająca, szwagier ????‍♀️
Romek2021-02-21 16:47:43
Historia pokazuje że Bartoszek to trenerskie zero

Ostatnie wiadomości

W miniony weekend zawodnicy kieleckiej Akademii Muay Thai stoczyli pojedynki na dwóch imprezach: Superlidze K1 w Bieruniu oraz na Międzynarodowym Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu w Opatowie.
W środę Polski Związek Piłki Ręcznej ogłosi nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Głównym kandydatem do zastąpienia zwolnionego Patryka Rombla jest były zasłużony kadrowicz.
Żółto-czerwoni w kwietniu rozegrają aż trzy spotkania na Suzuki Arenie i wszystko wskazuje na to, że będą to starcia niezwykle istotne w kontekście utrzymania na najwyższym szczeblu rozgrywek. Klub przygotował specjalny pakiet.
Marcus Godinho trafił do Korony Kielce zimą tego roku. W stolicy województwa świętokrzyskiego spędził już przeszło 2 miesiące. Jak po takim czasie ocenia nowe środowisko, klub, kolegów z drużyny i naszą ligę? Na te pytania odpowiedział w materiale klubowej telewizji żółto-czerwonych.
Zawodnicy trenera Pawła Sieczki awans wywalczyli dzięki zwycięstwu w tabeli Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Młodszych, podczas gdy podopieczni trenera Pawła Grecaka promocję osiągnęli w trakcie turnieju barażowego.
Prawdopodobnie drugiego takiego zestawienia w całym świecie piłkarskim można ze świecą szukać. Od 2018 roku Korona nie potrafi ograć Miedzi, tak samo jak Miedź nie potrafi ograć Korony. Ten trend może się zmienić już w najbliższą sobotę.
Wielka gratka dla fanów sportów rowerowych. Już 1-2 kwietnia odbędą się IV Zawody o Puchar Telegrafu Kielce. Wciąż można się zapisać.
Gino Lettieri znalazł swoją trenerską przystań w litewskim FK Panevezys. Jednak jak zdradził sam zainteresowany w rozmowie z portalem 4-4-2, w ostatnich tygodniach otrzymał ofertę pracy w Lechii Gdańsk. Były szkoleniowiec Korony odmówił, a włodarze klubu z Pomorza postawili na Hiszpana, Dawida Badię.
Zaczęło się małym rozczarowaniem, ale z meczu na mecz zadowolenie kibiców rosło. Finalnie, z dziesięciu przedstawionych projektów, które rywalizują w ramach rozgrywek Polish Kit League, największym uznaniem cieszą się dwa z nich – prezentujemy komplet potencjalnych koszulek Korony Kielce na przyszły sezon.
Korona II Kielce przegrała na własnym boisku z Podlasiem Biała Podlaska 1:2 w meczu 21. kolejki III ligi. Na boisku w szeregach złocisto-krwistych pojawiła się liczna grupa piłkarzy pierwszego zespołu. Jedynego gola dla "dwójki" strzelił właśnie jeden z nich – Adam Deja.
Za nami druga edycja głosowania, w którym kibicie Korony Kielce mogli wybrać wzór szalika na 50-lecie istnienia klubu. Z pięciu dostępnych opcji wybrano jeden zwycięski projekt.
Zawodniczki Suzuki Korony Handball pokonały na wyjeździe 24:16 JKS San Jarosław. Podopieczne Pawła Tetelewskiego wywiązały się z roli faworytek.
Suzuki Korona Handball już w sobotę zmierzy się z przedostatnią drużyną w tabeli. Podopieczne Pawła Tetelewskiego powalczą o obligatoryjny komplet punktów z JKS-em San Jarosław.
Za nami pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów. Grało osiem zespołów, a w tym czasie Barca, Industria Kielce, PSG i Magdeburg odpoczywają czekając na komplet wyników. Polska zachowuje szanse na dwóch reprezentantów w ćwierćfinale tych elitarnych rozgrywek.
Poznaliśmy dokładny terminarz 1. kolejki Polish Kit League, a co za tym idzie, dokładne pory ukazania się projektów trzeciej koszulki Korony Kielce na sezon 23/24. Kibice wybiorą nowy trykot żółto-czerwonych spośród dziesięciu propozycji.
Czwartek na Suzuki Arenie przebiegł pod znakiem pracy nad murawą, która mocno ucierpiała podczas meczu z Radomiakiem Radom. Konieczna była wymiana części nawierzchni, która z pewnością nie zdołałaby się w naturalny sposób zregenerować do kolejnego spotkania.
Arcyważny miesiąc przed Koroną Kielce. W kwietniu możne się wiele wyjaśnić, jeśli chodzi o losy żółto-czerwonych w PKO Ekstraklasie. Kluczowe okażą się mecze na własnym boisku. Podopieczni Kamila Kuzery rozegrają na własnym stadionie w tym czasie aż trzy pojedynki. Z tej okazji klub przygotował specjalną promocję dla kibiców, którzy mogą nabyć bilety na te wydarzenia w specjalnym trójpaku.
– Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło rozstrzygnięcie „Programu rozwoju infrastruktury piłkarskiej – edycja 2022”. Wnioski złożone przez Gminę Kielce i Gminę Nowiny zostały rozpatrzone pozytywnie, a tym samym obiekty, z których korzysta Korona Kielce zostaną zmodernizowane – czytamy na oficjalnej stronie żółto-czerwonych.
Industria Kielce pokonała w prognozowany sposób Azoty Puławy 31:21, choć nie uniknęła błędów, zwłaszcza w pierwszej połowie meczu. Te doprowadziły ją do nawet trzech trafień na minus. Po zakończonym spotkaniu postawę zespołu ocenił Krzysztof Lijewski i Dylan Nahi.
Już tylko dziewięć spotkań pozostało do zakończenia bieżącego sezonu PKO Ekstraklasy. Po tej serii już na 100 procent będziemy wiedzieć, czy Korona Kielce 50-lecie będzie świętować w piłkarskiej elicie. Poznaliśmy właśnie termin ostatniego spotkania żółto-czerwonych.
Kielce odpoczywają, Europa gra dalej. Ważą się losy uczestników Ligi Mistrzów, którzy grają o awans do ćwierćfinału tych elitarnych rozgrywek. Industria Kielce już tam czeka na zwycięzcę dwumeczu Telekom Veszprem - Pick Szeged. Pierwsze starcie niespodzianki nie przyniosło.
Obiekt przy ulicy Ściegiennego 8 w Kielcach doczeka się przebudowy! To jednak nie wszystko, bo w pobliskich Nowinach powstaną dwa kolejne boiska, z których będą korzystać między innymi dzieci trenujące w ramach Akademii Korony.
Industria Kielce pokonała Azoty Puławy. Kielczanie przed przerwą przegrywali już nawet trzema golami, ale ostatecznie weszli na wyższy poziom i odpowiednie tory, które zaprowadziły ich do zwycięstwa 31:21.
Już 24 marca startuje sezon Polish Kit League, a więc rywalizacja grafików, którzy na tapet wezmą trzeci komplet strojów Korony Kielce na sezon 2023/2024.
Kwietniowa kampania Korony Kielce obfitować będzie w spotkania PKO Ekstraklasy. W tym miesiącu żółto-czerwoni zagrają pięć meczów. Dokładne terminy czterech z nich są już dobrze znane.
Ireneusz Pietrzykowski został nowym trenerem trzecioligowej Stali Stalowa Wola. Były szkoleniowiec ŁKS-u Łagów powalczy na Podkarpaciu o sukces, którego nie udało się osiągnąć na kielecczyźnie, a więc awans do II ligi.
Wieloletnia praca i profesjonalizm docenione. Pracownik Miejskiego Ośrodka Sportu w Rekreacji w Kielcach, Robert Łataś, został nowym prezesem Polskiego Stowarzyszenia Greenkeeperów.
– To jest bardzo ważny dzień dla klubu. Sprawdzałem przed konferencją i jeśli się nie mylę, to dotychczas nigdy Korona nie miała tak dużego sponsora i tak ważnej marki, jaką jest Enea – mówi prezes kieleckiego klubu, Łukasz Jabłoński.
Spotkanie między Pogonią Szczecin, a Koroną Kielce, zakończyło się bezbramkowym remisem. Tak samo rozstrzygnięcia nie ma na szczycie naszej sondy, w której tym razem udział wzięło przeszło 500 osób.
Być może słyszałeś o bonusie powitalnym SuperBet, który bardzo przypadł do gustu większości graczy. Jeżeli jednak nie wiesz, na czym on polega i ile możesz zyskać dzięki niemu, zostań z nami. Dokładnie przedstawiamy i omawiamy wszystkie elementy wchodzące w skład w tej promocji.

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group