Odszedł Mirosław Piróg. Propagator sportu bilardowego w regionie

17-05-2020 19:56,
Redakcja

– Z ogromnym żalem i smutkiem informujemy, że w dniu dzisiejszym odszedł od nas nasz Kolega Mistrz Polski Biznesu w Bilard Mirosław Piróg. Miro był naszym wielkim przyjacielem zakochanym jak my w bilardzie. Był instruktorem, zawodnikiem, człowiekiem z pasją i błyskiem w oku – czytamy na stronie Nosanu Kielce.

To jego uwielbiali wszyscy uczestnicy czwartkowych zajęć, których on rozkochał w bilardzie. To on zaraził pasją do bilarda swoich przyjaciół DJ. To on był motorem napędowym drużyny w lidze biznesu. To on potrafił godzinami trenować strzały i tworzyć filmiki. To on był na każdym meczu Nosanu Kielce i kibicował naszym chłopakom. To on uświetniał nam imprezy swoją oprawą muzyczną. To on był osobą, która nie odmawiała nigdy pomocy. To on, to Mirek.

A teraz ... A teraz świat i nasz klub nie będzie już taki sam. Brakuje nam słów aby wyrazić smutek jaki nastał w naszych sercach. Całej rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia i łączymy się z nimi w bólu. Mirku, a Ty tam na górze trenuj bilarda dalej, graj piękną muzyką i zarażaj swą pasją wszystkich aniołów.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group