Kibice Korony ruszają na pomoc dotkniętym przez wirusa w naszym regionie

20-03-2020 09:06,
Mateusz Kaleta

Kibice Korony Kielce włączają się w pomoc dla dotkniętych przez koronawirusa. Stowarzyszenie kibiców "Zjednoczona Korona" rusza z akcją charytatywną pod hasłem "Bez Was nie będzie nas". Fani żółto-czerwonych zbierają pieniądze, które potem w całości zostaną przekazane na zakup niezbędnych artykułów ratujących życie pacjentom kieleckich szpitali.

Zakupione zostaną: kombinezony ochrony indywidualnej, maseczki, płyny do dezynfekcji, woda mineralna, kawa, czy batony energetyczne. Oprócz pieniędzy, kibice zbierają wymienione artykuły, które można przynosić do ośrodka Kibice Razem Korona Kielce na ul. Piekoszowskiej 32 w godzinach 10-14.

Darowiznę można przekazać przelewem na podane konto bankowe. - W obecnej sytuacji nie możemy pozostać bierni. Połączmy razem swoje siły! - apelują kibice.

fot: Maciej Urban

Wasze komentarze

Eryk2020-03-21 00:23:56
Organizatorem akcji jest nie tylko Stowarzyszenie "Zjednoczona Korona", ale naprawdę zjednoczona Korona (kilka grup czy podmiotów związanych z Koroną Kielce), patrząc na to, że zaangażowani są w to również Kieleccy Patrioci czy Fundacja DOGadanka można powiedzieć nawet, że to zjednoczone Kielce... szacun! Czekamy na przyłączenie się reszty :)

Projekt i wykonanie: CK Media Group