REKLAMA

Towarzysko przed wielkim rozstrzygnięciem „Biznesu”

28-12-2019 13:25,
Redakcja

Przed nami już tylko finał Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Wiemy już, że w ostatnim starciu tegorocznych rozgrywek biznesowych zmierzą się ze sobą ekipy Nosan Control Bil oraz Idealia. Czas między półfinałami, a ostatnią partią przeznaczony został na towarzyski turniej środowisk biznesowych oraz medialnych.

W Turnieju Świątecznym, domykającym tegoroczne zmagania biznesowe, wzięły udział 24 osoby. To wydarzenie miało charakter wyłącznie towarzyski, a jego zmagania nie miały już żadnego wpływu na układ Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu.

Uczestnicy tego wydarzenia zagrali w parach w odmianę 9-bil. Utworzone zostały trzy grupy, z których wychodziły po dwa najlepsze zespoły z pierwszej i drugiej lokaty, plus dwa najsilniejsze teamy z trzecich miejsc. Po nitce do kłębka, po kilku godzinach zmagań doszliśmy do półfinałów, w których zameldowały się ekipy Syrek-Cender, Janaszek-Chrobot, Nowak-Pałczyński oraz Stanicki-Ciosek (później Stanicki-Wójcik).

Ekipa Edwarda Janaszka zostawiła w tyle drużynę Grzegorza Nowaka ogrywając ją 2:0, natomiast Marek Cender z kompanem musieli uznać wyższość Karola Stanickiego grającego w tej fazie z Ernestem Wójcikiem. W finale triumfowali Janaszek-Chrobot, którzy wygrali ze Stanickim i Wójcikiem, zaś w starciu o ostatni szczebel podium duet Nowak-Pałczyński okazali się lepsi od zespołu Syrek-Cender.

Dziękujemy za nagrody dla naszych finalistów od MAC Edukacja, Kieleckiego Parku Technologicznego, Radia Eska oraz TVsports.pl.

To była rozgrzewka przed wielkim finałem, który czeka nas już 11 stycznia. Tego dnia w Kieleckim Centrum Bilardowym Nosan Control Bil zmierzy się z Idealią. To będzie starcie obrońcy tytułu z czarnym koniem tej imprezy.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group