Kielce areną walk między Europą Wschodnią, a Afryką

20-12-2019 15:38,

Przed nami kolejna edycja Afri-East Euro Cup, czyli wielkiego meczu w świecie bilardowym, w którym dochodzi do konfrontacji reprezentacji Afryki z Europą Wschodnią. Pierwsza edycja tego wydarzenia miała miejsce w Johannesburgu położonym na terenie RPA, drugi turniej z tego cyklu odbędzie się w Europie, a konkretnie w Kielcach.

Wielki mecz pomiędzy reprezentacjami Afryki i Europy Wschodniej odbędzie się w Grand Hotel Best Western w dniach 11-12 czerwca 2020 roku. Przypomnijmy, że w pierwszym starciu przedstawiciele z Europy Wschodniej ograli afrykańskich gospodarzy 4:2. – Zmobilizujemy najsilniejszych zawodników i zadbamy, aby przylecieli do Europy w świetnej dyspozycji – zapowiada Saths Reddy, prezes federacji afrykańskiej.

– Zakończyłem pierwszy etap rozmów ze sponsorami. Są pierwszy ustalenia i wierzę, że przygotujemy imprezę na wysokim poziomie. Chcemy, aby był to bilardowy show. Pozytywnie na projekt patrzą branżowe firmy zagraniczne – mówi Marcin Krzemiński, prezes EEBC.

W poprzedniej edycji Europę Wschodnią reprezentowało po jednym zawodniku z Polski, Czech, Rosji oraz Ukrainy. Tym razem (przywilej organizatora) w skład europejskiego zespołu wejdzie aż dwóch sportowców w Polski. Mowa o zawodnikach Nosanu Kielce, którymi są Karol Skowerski oraz Michał Turkowski. Obaj zostali wyłonieni do składu na podstawie wyników cyklu Dynamic Billard Best of the East. Trzecim bilardzistą jest Petr Urban, który brał udział także w pierwszej edycji Afri-East Euro Cup. Nazwisko czwartego reprezentanta Europy Wschodniej poznamy w styczniu.

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group