Cieszy zwycięstwo, ale to nie było łatwe spotkanie

30-08-2019 22:32,
Mateusz Kaleta

 - Cieszy zwycięstwo, cieszy także to, że nie straciliśmy bramki. Nie mogę powiedzieć, że to było łatwe spotkanie, bo w tej lidze takich nie ma - powiedział po zwycięstwie nad Koroną Kielce (2:0) Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii.

REKLAMA

Ireneusz Mamrot (Jagiellonia Białystok): - Cieszy zwycięstwo, cieszy także to, że nie straciliśmy bramki. Nie mamy za wiele spotkań na zero z tyłu, a dziś nie było za wiele sytuacji ze strony Korony. Mecz był taki, że w ogóle nie było za wiele sytuacji z obu strony, liczyliśmy na trochę więcej. Bramka do szatni pozwoliła nam grać inaczej. Trzy punkty cieszą. Nie chcę powiedzieć, że to było łatwe spotkanie, bo w tej lidze takich nie ma.

Przed nami trochę odpoczynku i potem dalszy czas na ciężką pracę. Czekają nas mecze ze ścisłą czołówką, do których musimy się przygotować. 

fot: Maciej Urban

PARTNEREM RELACJI JEST PROKODER - STUDIO REKLAMY

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Wasze komentarze

kibic2019-08-31 09:03:49
Niech żesz pan nie żartuje, ze to nie było łatwe spotkanie. Wygraliście je minimalnym nakładem sił i to wystarczyło. Gdybyście się nastawili na trudnego rywala grając z beznadziejną Koroną, to byście wygrali ten mecz z 7:0. wasza przeciętna gra wystarczyła na odniesienie tego zwycięstwa i zainkasowaniu w Kielcach 3 punktów. Pana piłkarze nawet się zbyt mocno nie spocili.

Projekt i wykonanie: CK Media Group