Żółto-czerwoni rozpoczęli przygotowania. Były nowe twarze

19-06-2019 13:22,
Marcin Długosz

Od treningu na stadionie przy ulicy Szczepaniaka drużyna Korony Kielce rozpoczęła okres przygotowawczy do sezonu 2019/2020. W zajęciach wzięło udział 24 zawodników, z czego kilku juniorów oraz Milan Radin – pomocnik, który kontrakt z żółto-czerwonymi podpisze dopiero w najbliższych godzinach.

REKLAMA

Przez najbliższe półtora tygodnia kielczanie będą mieli bazę w Hotelu Binkowskim, gdzie będą spać oraz spożywać posiłki. Rozegrają także dwa sparingi – w piątek, 21 czerwca z Puszczą Niepołomice (o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Szczepaniaka) oraz w środę, 26 czerwca ze Stalą Mielec (szczegóły do ustalenia).

Na pierwszych zajęciach stawiło się pięciu nowych graczy, którzy kontrakty podpisanie mieli już wcześniej – bramkarze Luka Kukić i Marek Kozioł, obrońcy Grzegorz Szymusik oraz Mateusz Spychała i napastnik Michal Papadopulos. Nieco dłuższe wolne z racji obowiązków reprezentacyjnych otrzymał za to Wato Arweladze.

Oto kadra zespołu Korony obecna na środowym treningu:

BRAMKARZE: Kukić, Sokół, Kozioł.

OBROŃCY: Kovacević, Marquez, Pierzchała, Kosakiewicz, Gardawski, Szymusik, Spychała, Kordas, Bujak.

POMOCNICY: Gnjatić, Żubrowski, Cebula, Jukić, Długosz, Sewerzyński, Pucko, Piróg, Sowiński, Radin.

NAPASTNICY: Brown Forbes, Papadopulos.

Kolejne dni upłyną żółto-czerwonym na intensywnych treningach oraz wspomnianych sparingach. Na relację z pojedynku z Puszczą zapraszamy na łamy naszego portalu w piątek o godz. 17:00.

fot. Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

KKKck2019-06-19 13:44:08
Czyli Bjelice możemy skreślić, a szkoda bo jak na tyle czasu ile miał w przygotowaniach z drużyną czyli prawie nic, to się w miarę pokazał.
Filip2019-06-19 14:10:57
Bjelica do 30 czerwca ma zwolnienie lekarskie

Projekt i wykonanie: CK Media Group