Final Four oficjalnie można uznać za otwarty. W Kolonii trwa święto! [ZDJĘCIA]

31-05-2019 20:28,
Z Kolonii - Mateusz Kaleta

Tego nie sposób opisać własnymi słowami. To trzeba zobaczyć na własne oczy! Kolonia została pochłonięta przez kibiców z różnych zakątków świata. W piątkowe popołudnie odbyła się oficjalna gala otwarcia Final Four, podczas której na scenie zaprezentowały się wszystkie drużyny biorące udział w turnieju finałowym Ligi Mistrzów. Tymczasem... na terenie Lanxess Areny trwało wielkie kibicowskie święto. Najgłośniejsi są bez dwóch zdań fani Veszprem, który w Kolonii stawili się w potężnej liczbie 3000 osób.

Pośród licznych czerwono-białych flag i szali widać też barwy żółto-biało-niebieskie. Kibice z Kielc pojawili się w niezłej liczbie i co rusz zaznaczają swoją obecność głośnymi okrzykami. Niewielu jest natomiast kibiców z Barcelony. Wszystkich łączy jednak jedno - świetna zabawa! Przez cały dzień pod kolońską Lanxess Areną słychać głośne śpiewy ludzi co chwilę pijących piwo i radośnie bawiących się na cześć swojej drużyny.

REKLAMA

Pierwsze 24 godziny upłynęły w niezwykle radosnej atmosferze, a cały dzień zwieńczył efektowny pokaż fajerwerków. A przecież... to dopiero początek. Za nami pierwszy dzień Final Four, w którym oprócz gali obyły się konferencje prasowe i treningi zespołów. Prawdziwa walka zaczyna się jutro - o godz. 15:15 półfinałowe starcie PGE VIVE - Telekom Veszprem, po nim mecz Barcy Lassa z Vardarem. Zostańcie z nami!

 

Galeria z pierwszego dnia Final Four w Kolonii - KLIKNIJ TUTAJ

 

fot: Mateusz Kaleta

 

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ostatnie wiadomości

Poznaliśmy sędziego głównego spotkania 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Korona Kielce zagra na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem. – Gdy oglądam ich mecze to wyglądają w nich na bardzo dobrą drużynę – powiedział przed spotkaniem Tamar Svetlin, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na Arenie Zabrze z miejscowym Górnikiem. – Jedziemy po to, żeby zagrać o pełną pulę, a to, co przyniesie mecz, okaże się na boisku – powiedział przed spotkaniem Jacek Zieliński, opiekun „żółto-czerwonych”.
W półfinale Pucharu Polski Industria Kielce zmierzy się w Kalisz Arenie z Orlen Wisłą Płock. Swoimi opiniami przed tym pojedynkiem podzielili się Daniel Dujszebajew i Adam Morawski.
W półfinale Pucharu Polski Industria Kielce zmierzy się w Kalisz Arenie z Orlen Wisłą Płock. – Najważniejsze jest, żeby dobrze przygotować zespół i być gotowym do walki – powiedział przed spotkaniem Tałant Dujszebajew, trener „żółto-biało-niebieskich”.
Kiedy 20 kwietnia Kacper Zawada zamelduje się na zgrupowaniu Wiosennej Akademii Młodych Orłów w Siedlcach, będzie to kolejne potwierdzenie statusu jednego z najbardziej obiecujących zawodników rocznika 2012 w Polsce. Urodzony w Piasecznie Zawada znalazł się w elitarnym gronie czterdziestu piłkarzy, którzy pod okiem trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej będą szlifować swoje umiejętności. Jego droga do tego miejsca była jednak daleka od jednowymiarowości, a obecny profesjonalizm czternastolatka
W CKsportowej sondzie na MVP meczu Korony Kielce z Jagiellonią Białystok rozegranego w ramach 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy oddano 381 głosów.
Jak zmiany kursów wpływają na typy bukmacherskie i analizę meczu?
Decydująca faza sezonu Orlen Superligi rozpoczyna się dla Industrii Kielce od rywalizacji w 1/4 finału play-off z NETLAND MKS-em Kalisz. Stawką dwumeczu będzie awans do półfinału krajowych rozgrywek i dalsza walka o mistrzostwo Polski.
Aż pięć podziałów punktów, cztery skutecznie egzekwowane „jedenastki” i bramki padające w ostatnich minutach meczów – 28. kolejka była prawdziwym testem nerwów dla kibiców. Choć na dziewięciu stadionach padły łącznie 22 gole, to cztery ekipy zdołały zachować niezwykle cenne w tej fazie sezonu czyste konto.
Piłkarze Korony Kielce poznali dokładny termin wyjazdowego spotkania z Rakowem Częstochowa. Będzie to ich przedostatni wyjazd w sezonie 2024/2025.

W sobotę odbył się festiwal Pieszo–Biegowy PRZEDWIOŚNIE. Pierwsi uczestnicy na trasie pojawi już o 5 rano na trasie Giga, ostatni zawodnicy pojawili się o 10 na trasie Mini.

To był intensywny czas dla graczy Korony Kielce reprezentujących inne barwy. Podczas gdy Jakub Kowalski cieszył się z trafienia, inni musieli radzić sobie w trudnych warunkach.
Pojedynki z drużynami z ligowej czołówki stoczyły zespoły Korony Kielce w Betclic 3. Lidze oraz KEEZA IV Lidze Świętokrzyskiej. Jak im poszło?
W ostatniej 25. serii Orlen Superligi Industria Kielce wygrała na wyjeździe z Handball Stalą Mielec 41:27. Po spotkaniu swoimi opiniami podzielili się Krzysztof Lijewski i Łukasz Rogulski.W ostatniej 25. serii Orlen Superligi Industria Kielce wygrała się na wyjeździe z Handball Stalą Mielec 41:27. Po spotkaniu swoimi opiniami podzielili się Krzysztof Lijewski i Łukasz Rogulski.
W weekend 10–12 kwietnia hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych w Płocku gościła uczestników turnieju 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Szczypiorniści KSS Iskry I Kielce, trenowani przez Pawła Sieczkę oraz Paulinę Szadurską, wywalczyli awans do kolejnego etapu rozgrywek, zajmując drugie miejsce w końcowej klasyfikacji grupy K.
To historyczny moment dla świętokrzyskiego sportu. KKF Motus Kazimierza Wielka oficjalnie wywalczył awans do FOGO Futsal Ekstraklasy, stając się nową siłą na mapie najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.
W ostatniej 25. serii Orlen Superligi Industria Kielce zmierzy się na wyjeździe z Handball Stalą Mielec. „Żółto-biało-niebiescy” wkraczają w decydującą fazę sezonu podrażnieni odpadnięciem z Ligi Mistrzów po konfrontacji z węgierskim OTP-Bank Pickiem Szeged.
W piątek (10 kwietnia) przy okazji meczu 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Jagiellonią Białystok (1:1), kielecki klub zorganizował wyjątkowe obchody. Dokładnie dwie dekady po oficjalnym otwarciu stadionu przy ulicy Ściegiennego 8 (które miało miejsce 1 kwietnia 2006 roku), kibice mieli okazję cofnąć się w czasie do historycznego sezonu 2005/2006.
W 28. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona zremisowała z Jagiellonią Białystok 1:1 . Po meczu swoimi opiniami podzielili się Konrad Matuszewski i Xavier Dziekoński zawodnicy „żółto-czerwonych z Kielc”.

W 28. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała na Exbud Arenie z Jagiellonią Białystok 1:1. Po meczu swoją opinią podzielił się Jacek Zieliński, trener „żółto-czerwonych z Kielc”.
W 28. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała na Exbud Arenie z Jagiellonią Białystok 1:1. Który z podopiecznych Jacka Zielińskiego był najlepszy w potyczce z pucharowiczem?
W 28. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała na Exbud Arenie z Jagiellonią Białystok 1:1. Wynik spotkania otworzył Martin Remacle, a odpowiedział z rzutu karnego Afimico Pululu.
Jak poinformował Polski Związek Piłki Nożnej dziś (10 kwietnia) zmarł Jacek Magiera, drugi trener reprezentacji Polski. Miał 49 lat.
Piłkarze Korony Kielce poznali dokładny termin domowego spotkania z Piastem Gliwice. Będzie to przedostatni pojedynek sezonu 2025/2026 w stolicy województwa świętokrzyskiego.

Copyright © 2026 CKsport.pl Redakcja

Projekt i wykonanie: CK Media Group