Niemiecki sen rozpoczęty. PGE VIVE dotarło już do Kolonii

30-05-2019 21:06,
Redakcja

Final Four piłkarzy ręcznych w czwartkowy wieczór oficjalnie rozpoczęło się dla zawodników PGE VIVE Kielce! Kielczanie dotarli już do Kolonii, zameldowali się w hotelu i jutro odbędą pierwszy trening na niemieckiej ziemi.

Kielczanie ostatni raz trenowali w Polsce w czwartek do południa i o godz. 13 udali się w podróż do Warszawy. Stamtąd udali się samolotem do niemieckiego Dusseldorf, skąd znów podróżowali autokarem prosto do Kolonii. Wieczorem kielecka drużyna zameldowała się w hotelu Radisson Blu, gdzie mieszkają wszystkie drużyny biorące udział w Final Four.

REKLAMA

Co ciekawe - kielczanie mieli pojawić się w Kolonii jako ostatni, ale wyprzedzili Vardar Skopje. Mistrzowie Macedonii mieli problemy z lotem i w Niemczech pojawili się z opóźnieniem. Już od środy w Kolonii jest Barca Lassa. Telekom Veszprem pojawił się natomiast wczesnym czwartkowym popołudniem.

W piątek odbędą się już pierwsze spotkania z dziennikarzami, a także oficjalna gala otwierająca Final Four. Wszystkie zespoły odbędą także dwugodzinne treningi. Pierwszy półfinałowy mecz odbędzie się w sobotę. PGE VIVE zagra z Telekomem Veszprem o godz. 15:15. O 18 Barca podejmie Vardar, natomiast mecz o brąz oraz finał zaplanowano na niedzielę o tych samych godzinach.

 

fot: Patryk Ptak

za: handballnews.pl

Projekt i wykonanie: CK Media Group