Zacięta kolejka biznesu. Contact O/K na szczycie

21-05-2019 14:00,
Redakcja

Również i tym razem faworyci nie zawiedli – to główny wniosek płynący z wyników trzeciego rozdania Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Liderem jest ubiegłoroczny wicemistrz, w której prym wiedzie Dariusz Sidło – wicelider klasyfikacji indywidualnej mający na swoim koncie 11 wygranych partii.

Postawa zarówno jego, jak i całego zespołu przyczyniła się do ogrania ekipy CKsport.pl 8:6. Nie było to starcie bez historii, a mecz pełen zwrotów akcji, jaki trzymał w napięciu do samego końca. Przedstawiciele portalu, którego wydawcą jest firma CK Media Group mieli szansę na ugranie w tej partii jednego punktu. Niestety, przy ostatniej bili zabrakło im szczęścia.

CKsport.pl w tym sezonie wciąż jest bez punktu, co po części wynika z trudnego terminarzu. Nie jest jednak osamotnione, ponieważ bez żadnego „oczka” na swoim koncie jest jeszcze kilka innych zespołów. Nie inaczej jest w przypadku beniaminka, którym jest Jumla Moda Męska. Spece od konfekcji dla panów w 3. kolejce ulegli TVP Kielce 4:8. Na odnotowanie zasługuje fakt, że pierwszy mały punkt w rozgrywkach zaliczyła Sara Ciosek, która w odmianie 9-bil poradziła sobie z Leszkiem Salwą.  Co ciekawe, poniedziałkowego wieczoru zapunktowali wszyscy zawodnicy Jumla Moda Męska. To jednak nie wystarczyło na notujące wygrane w każdym meczu TVP Kielce.

Kolejne punkty obok swojej nazwy dopisują sobie Aniołki Grzegorza, które pokonały Dziennikarzy 8:5. Przedstawiciele kieleckich mediów od samego początku starali się utrzymać kontaktowy rezultat w konfrontacji z bardziej doświadczoną ekipą. Choć na początku to się nie udawało (po 9-bil mieliśmy 4:1), tak w późniejszej fazie żurnaliści PAP, Radia WAWA, Radia Kielce i RMF MAXXX wrzucili kolejny bieg odrabiając straty. Jednak tym razem partie stracone w pierwszej fazie spotkania okazały się brzemienne w skutkach.

Trzecią serię starć Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu dopełnia Idealia, która tym razem pauzowała. Nosan Control Bil i 6-łuz Squad potyczkę rozegrały tydzień wcześniej. Wynik 8:3 dla mistrzów.

Następna kolejka rozegrana zostanie 27 maja w Kieleckim Centrum Bilardowym. Więcej informacji, zdjęcia, a także statystyki znajdziemy TUTAJ.  

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group