Tym razem tylko trzy mecze. Przed nami kolejna seria spotkań biznesowych

20-05-2019 13:43,
Redakcja

Rusza 3. kolejka Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. To starcie wygrywającego mecz za meczem TVP z beniaminkiem, którym jest Jumla Moda Męska. Naprzeciw siebie staną także CKsport.pl i Contact O/K. W poniedziałkowy wieczór będziemy świadkami tylko trzech spotkań. Jedno z nich zostało już rozegrane.

Chodzi o konfrontację 6-łuz Squad i mistrza zeszłorocznej edycji – Nosan Control Bil. Faworyt również i tym razem nie zawiódł, bo rozprawił się z nowym zespołem 8:3. Na pocieszenie Chrobota, Miszczuka i Pałczyńskiego pozostaje fakt, że urwali Nosanowi jeden punkt. Dodajmy, że każdy z nich ugrał na rywalu po jednym małym punkcie. Obie ekipy nie będą musiały długo czekać na kolejne mecze. Te mają miejsce już 27 maja.

Natomiast dziś mecz rozegra m.in. będący w zespół TVP Kielce. Leszek Salwa i spółka zanotowali już dwie wygrane i idą po więcej. Zwycięski marsz spróbuje im zakłócić Jumla Moda Męska, która pokazała się z dobrej strony w starciu z Aniołkami.

Zawodniczki reprezentujące „Grzegorza” stoczą bój z ekipą Dziennikarzy. Konglomerat kieleckich mediów w poprzedniej kolejce postawił się wicemistrzowi ulegając 3:8. W tym spotkaniu Contact O/K stracił szansę na zgarnięcie kompletu punktów w ostatniej batalii – pary 9-bil okazały się szczęśliwe da żurnalistów. Choć tym razem Dziennikarze nie mierzą się z nikim z podium poprzedniego sezonu, z Aniołkami może ich czekać bardzo ciężka przeprawa.

Na koniec CKsport.pl, który zmierzy się z wicemistrzem. Przedstawiciele kieleckiego portalu sportowego w końcu chcieliby dopisać jakieś punkty do zestawienia, ale ugranie ich na Contact O/K może okazać się nie lada wyzwaniem.

Wszystkie mecze odbędą się dziś (20 maja) w Kieleckim Centrum Bilardowym. Start potyczek zaplanowany został na 19.30.

Fot. Maciej Urban (CK Media Group)

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group