To tylko pokazuje, jak nasz klub jest mocny

18-05-2019 17:38,
Mateusz Kaleta

- Pierwsza rzecz, jaka rzuciła mi się w oczy to transparent wywieszony przez naszych kibiców: "Szymon Żurkowski - dziękujemy". To tylko pokazuje, jak nasz klub jest mocny. Bardzo to doceniamy - powiedział po meczu Korony Kielce z Górnikiem Zabrze Marcin Brosz, trener gości.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Bardzo ważnym elementem jest dla nas także Igor Angulo. Dwa sezony z rzędu strzela ponad dwadzieścia bramek, a sami wiecie państwo, że to nie jest proste. Najpierw dal nam szanse jeszcze w I lidze i to m. in. dzięki niemu tu jesteśmy, a teraz powtórzył to w Ekstraklasie. Dziękuję całemu zespołowi. Ta runda była dla nas bardzo trudna. Ciążyła na nas bardzo duża odpowiedzialność i cieszę się, że udało nam się osiągnąć 

REKLAMA

Trudniej było się utrzymać z Koroną, czy z Górnikiem? - Wtedy jak z Koroną wyjeżdżaliśmy na obóz, w autobusie było nas... niedużo. A potem ta drużyna rosła, byliśmy coraz mocniejsi. Teraz z Górnikiem w grudniu mieliśmy trudną sytuację, musieliśmy się wzmocnić. Musieliśmy walczyć o każdą bramkę, być zdrowym. Ale suma summarum udało się osiągnąć cel i to jest najważniejsze.

fot: Paula Duda

Wasze komentarze

Ups2019-05-18 18:11:45
W przedmeczowej rozmowie KLUCZYŁ Pan strasznie w odpowiedzi na pytanie o PANA przyszły sezon w Górniku!
Więc chyba to był pożegnalny mecz!
Kieł2019-05-18 19:56:28
Myśmy też mieli takich zawodników a nawet lepszych p.Marcinie jak np.Grzesiu Piechna gdzie nawet Locomotiv Moskwa przyjechał na mecz z Koroną aby podziękować kibicom Korony, ciekawe czy Fiorentina zawita do Zabrza......??
Krzysiek2019-05-19 07:21:42
Panie Brosz wygrać z Koroną to żaden wyczyn.
czesio2019-05-19 11:50:14
A dodatkowo bardzo mocno czują się w Kielcach kibice Górnika . Zwłaszcza w kieleckich pubach . Choć tyle dobrego.
kibic2019-05-19 15:41:30
Tka jak w grudniu wygranie ze słabiutkim wtedy Górnikiem grającym głownie juniorami nie było żadnym wyczynem (Korona wtedy wygrała 4:2 a Lettieri do dziś chwali się, ze zagrał jego zespół doskonały mecz), tak dziś wygrana z beznadziejną Koroną nie posiadającą drużyny, tylko bliżej nieokreślone zbiorowisko przypadkowych "piłkarzy", też takim wyczynem nie jest. Trzeba było wygrać z obiema Wisłami, wtedy byśmy docenili.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group