REKLAMA

Słaby występ CKsport.pl i triumf faworytów

07-05-2019 20:20,
Redakcja

Nie tego oczekiwali zawodnicy CKsport.pl, którzy w 2. kolejce Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu zmierzyli się z Idealią. CKsport.pl odniósł sromotną porażkę 1:8, dzięki czemu rywal z Edwardem Janaszkiem w składzie zainkasował pełną pulę punktów. Jeśli Idealia podtrzyma dobrą dyspozycję, otrzyma status czarnego konia rozgrywek.

Na zgoła odwrotną sytuację zapracował sobie kielecki portal sportowy, który obecnie uplasował się na ostatnim miejscu rozgrywek. Co gorsza, w następnej kolejce zagra z wicemistrzem ligi, Contactem O/K. Nienajlepszy terminarz, słaba dyspozycja i dno tabeli – CKsport.pl jest w tarapatach. Za to rozpędzona Idealia musi nieco przystopować, ponieważ w 3. kolejce ekipa grająca w czarnych trykotach będzie pauzować.

Drugi okazały rezultat minionego rozdania świętokrzyskiej ligi biznesu uzyskał zespół Contact O/K, jaki ograł Dziennikarzy 8:3. Na wysokości zadania stanęli Dariusz Skrzyniarz oraz Wiktor Dziarmaga, którzy w parze zdobyli 3 małe punkty ogrywając duet Marek Karlikowski&Dariusz Sidło. Okazało się, że nieprzewidywalna „dziewiątka” bardziej grała na korzyść dziennikarskiego beniaminka. Tym samym Contact O/K cieszy się ze zwycięstwa, za jakie doliczy sobie tylko dwa punkty. Trzecie „oczko” uciekło z ich konta dosłownie w ostatniej chwili.

Dziennikarze w kolejnym meczu przypadającym na 20 maja zmierzą się z Aniołkami Grzegorza. Dziewczyny po minimalnej porażce z TVP Kielce swoją sportową złość wyładowały na zespole Jumla Moda Męska. Doświadczone zawodniczki ograły początkujących rywali 8:4. Co ciekawe, również i tym razem finałowe partie 9-bil grane w parach okazały się szczęśliwsze dla nowicjuszy. Aż cztery małe punkty ugrali dla Jumli Krzysztof Pawlak i Michał Korczyński.

Specjaliści od konfekcji męskiej kolejne bilardowe szlify zbiorą na ekipie TVP Kielce. Ta w drugiej odsłonie biznesowych rozgrywek w bilard pokonała 6-łuz Squad 8:6, dla których było to premierowe spotkanie. Michał Chrobot i spółka po „dziewiątce” prowadzili 4:2, a po partiach granych w 10-bil było już 6:5 dla przedstawicieli Telewizji Polskiej. Kropka nad „i” postawiona została w parach.

Obecnie liderem Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu jest mająca 5 punktów Idealia, która straciła tylko trzy partie. Tuż za nią znajduje się Contact O/K posiadający tyle samo punktów, z tym, że stracił o jedną partię więcej. Stawkę ligową zamyka CKsport.pl.

Trzecia kolejka zostanie rozegrana 20 maja. Więcej informacji o lidze znajdziemy TUTAJ. 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group