Mogłem strzelić więcej bramek, ale i tak jestem zadowolony z tych dwóch

23-04-2019 08:47,
Marcin Długosz

Bohaterem Korony Kielce w meczu ze Śląskiem Wrocław był Elia Soriano, którego dwie bramki pozwoliły zwyciężyć 2:0. - Mogłem strzelić tak naprawdę trzeciego i czwartego gola, ale i tak jestem zadowolony z tych dwóch – kwituje Włoch.

- Dobrze, że zaczęliśmy ten mecz od zdobytej bramki. Potem grało nam się troszkę lżej. Żałuję tylko trochę, że nie udało się objąć prowadzenia 2:0 nieco wcześniej – odnosi się napastnik.

REKLAMA

Dla żółto-czerwonych był to pierwszy triumf na Suzuki Arenie od końcówki listopada ubiegłego roku. - Zgadzam się, że na zwycięstwo w Kielcach czekaliśmy dość długo. Najważniejsze jednak, że w końcu udało się wygrać – odpiera Soriano.

Do końca obecnego sezonu Korona może walczyć maksymalnie o 9. miejsce. - Każdy z nas musi dawać z siebie sto procent i zostawiać na boisku dużo sił. Jeżeli będziemy grali tak jak ze Śląskiem, to jest to jak najbardziej możliwe – kończy najskuteczniejszy zawodnik kieleckiego zespołu.

fot. Grzegorz Ksel

Wasze komentarze

kkfan2019-04-23 20:23:43
nie ma kolektywu, nie ma ducha drużyny. A czasami te czynniki decydują o meczu/sezonie (np. Ajax w LM, Atletico w LaLiga)

Projekt i wykonanie: CK Media Group