Cieszę się z okresu przygotowawczego. Zespół był świetnie przygotowany fizycznie
- Biorąc pod uwagę cały mecz, wygraliśmy zasłużenie. Sądzę, że drużyna zasłużyła na tę wygraną. Cieszę się również z powodu okresu przygotowawczego, który wyglądał dobrze i dziś to można było zobaczyć – podkreślił trener Korony Kielce, Gino Lettieri, po wygranym 2:1 meczu z Arką Gdynia.
REKLAMA
Gino Lettieri (trener Korony Kielce):
W pierwszej połowie byliśmy dużo lepszą drużyną. Już przed przerwą zaczęły się jednak kłopoty z powodu kontuzji Michała Gardawskiego. To skomplikowało nam sytuację. W przerwie natomiast znak zapytania stanął przy Oliverze Petraktu, który również borykał się z urazem. Gratulacje dla niego, że przetrwał.
W drugiej połowie zmieniliśmy taktykę. Również dlatego, że zdecydowała się na to też Arka. Wprowadziliśmy Piotrka Malarczyka, środkowego obrońcę, który miałby wybijać długie piłki, gdyby Arka takie zagrywała.
Biorąc pod uwagę cały mecz, wygraliśmy zasłużenie. Sądzę, że drużyna zasłużyła na tę wygraną. Cieszę się również z powodu okresu przygotowawczego, który wyglądał dobrze i dziś to można było zobaczyć. Zespół był świetnie przygotowany fizycznie i zdolny podjąć walkę do samego końca. Jeszcze raz gratuluję drużynie za ten mecz.
Ognjen Gnjatić? Zgadzam się, że wyglądał dziś bardzo dobrze. Biorąc dodatkowo pod uwagę, że zagrał na pozycji, na które zwykle nie występuje. Przez 5-6 minut w drugiej połowie, gdy zmieniliśmy taktykę, nie do końca rozumiał jeszcze pewne rzeczy. Wynika to jednak z tego, że jest nowy. Będzie lepiej.
fot. Anna Benicewicz-Miazga
Wasze komentarze
A trolle pokroju bongoro w mysiej norze.