Wypożyczenia Firleja i Pierzchały na ostatniej prostej. Obrońcę Korony sprawdzi drugoligowiec

30-01-2019 10:33,
Redakcja

Jeszcze w tym tygodniu wyjaśni się przyszłość dwóch zawodników Korony Kielce - Macieja Firleja oraz Piotra Pierzchały. Obaj piłkarze udadzą się na wypożyczenia. Napastnikiem interesują się kluby pierwszej ligi, natomiast przenosiny obrońcy do drugoligowej Stali Stalowa Wola są już na ostatniej prostej - informuje Radio Kielce.

Pierzchała w trakcie zimowych przygotowań był już sprawdzany przez pierwszoligową Wartę Poznań oraz drugoligową Resovię Rzeszów. Oba kluby nie zdecydowały się jednak na pozyskanie młodego zawodnika Korony. Teraz 19-latek ma szansę trafić do Stali Stalowa Wola. Jego wypożyczenie jest już na ostatniej prostej.

REKLAMA

Bramkostrzelny obrońca zagra dziś w sparingu drugoligowca z Radomiakiem Radom. Jak podaje Radio Kielce, szczegóły wypożyczenia między Koroną, a Stalą zostały już ustalone, a do sfinalizowania transferu zostało tylko podpisanie umowy przez samego zawodnika.

Maciej Firlej trafi natomiast najpewniej na zaplecze Ekstraklasy. Napastnikiem Korony, który w minionej rundzie grał głównie w IV-ligowych rezerwach, interesują się Stal Mielec oraz Puszcza Niepołomice. Przyszłość tego zawodnika - podobnie jak Pierzchały - wyjaśni się w najbliższych dniach.

fot: Maciej Urban

 

Wasze komentarze

Firley2019-01-30 11:26:39
Idź do Mielca. Pozdrawiaju.
nie2019-01-30 12:38:59
nie idź do mielca, co z tego, że kibice z kielc i mielca lubią razem pić wódkę, to żaden argument.
jak zlatko2019-01-30 17:55:54
Firlej na wypożyczenie ,a i w Koronie i w innych klubach grają łazęgi z zagranicy i blokują miejsca w składzie!

Projekt i wykonanie: CK Media Group