PGE VIVE wraca do gry już w piątek. Na początek Puchar Polski

22-01-2019 10:19,
Marcin Długosz

Już w najbliższy piątek, 22 stycznia, do gry powróci drużyna PGE VIVE Kielce. Na samym początku czeka ją mecz ćwierćfinału Pucharu Polski, który rozegra na wyjeździe z Gwardią Opole. A już po nadchodzącym weekendzie kielczanie powrócą na parkiety PGNiG Superligi.

Jako że pucharowy przeciwnik żółto-biało-niebieskich występuje na co dzień w tej samej klasie rozgrywkowej, o wyborze gospodarza zadecydowało dodatkowo losowanie. Zgodnie z jego wynikiem, spotkanie odbędzie się w hali rywala mistrzów Polski.

REKLAMA

Już w środę, 30 stycznia, PGE VIVE zmierzy się natomiast w delegacji z Górnikiem Zabrze i będzie to powrót do gry na ligowych parkietach po przerwie zimowej. Na wznowienie zmagań w Lidze Mistrzów trzeba poczekać natomiast do 9 lutego – tego dnia kielczanie spróbują swoich sił w Szwecji w starciu z IFK Kristianstad.

Póki co świat piłki ręcznej żyje jeszcze decydującymi bataliami mistrzostw świata. Zmagania zakończyła już Serbia Vladimira Cupary, w turnieju pozostają natomiast Hiszpanie - Julen Aginagalde, Angel Pereza oraz Alex i Daniel Dujshebaevowie.

fot. Grzegorz Ksel

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group