Perfekcyjna Korona w listopadzie. Już trzeci raz z rzędu!

29-11-2018 07:56,
Marcin Długosz

Za Koroną Kielce perfekcyjny listopad – zespół rozegrał trzy mecze i zainkasował w nich komplet punktów, wskakując tym samym do ścisłej czołówki tabeli. To już nie pierwszy raz, gdy żółto-czerwoni zachwycają w tym jesiennym miesiącu.

Począwszy od 2016 roku, listopad dla kielczan jest bardzo szczęśliwy. Zaczęło się pod wodzą Sławomira Grzesika i Macieja Bartoszka. Ekipa przeżywająca spory kryzys, tuż po zwolnieniu Tomasza Wilmana, zdobyła pełną pulę „oczek” w starciach kolejno z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, Zagłębiem Lubin oraz Pogonią Szczecin.

REKLAMA

Bardzo dobrze było również przed rokiem. To właśnie w listopadzie 2017 roku Korona rozegrała znakomity mecz przy Ściegiennego z Legią Warszawa, który przy wypełnionych trybunach zwyciężyła 3:2. Na początku tamtego miesiąca rozbiła natomiast 3:0 Śląska Wrocław, co również miało przełożenie na znakomite miejsce w tabeli.

Jedyna listopadowa strata punktów przez Koronę w ostatnich trzech sezonach miała miejsce przed rokiem w Lubinie, gdzie w potyczce z tamtejszym Zagłębiem padł remis 0:0.

Można rzec, że aż szkoda z perspektywy kielczan, iż obecny miesiąc dobiega końca. Do starcia z Legią w Warszawie dojdzie w sobotę, 1 grudnia o godzinie 20:30.

fot. Maciej Urban

Wasze komentarze

kali2018-11-29 12:49:28
Gino tytuł trenera miesiąca listopada!

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group