Mieliśmy więcej szczęścia i szerszą kadrę. Teraz musimy odpocząć

14-10-2018 19:14,
Mateusz Kaleta

W znakomitych nastrojach po wygranej nad Vardarem Skopje byli trener oraz zawodnicy PGE VIVE Kielce. - Zagraliśmy bardzo dobry mecz i możemy być z tego zadowoleni - nie krył radości Talant Dujszebajew. - Było wiele emocji, świetna atmosfera. To dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Bardzo dziękuję kibicom za wsparcie - podkreślał Luka Cindrić, najlepszy strzelec kielczan w pojedynku z Macedończykami.

REKLAMA

Tałant Dujszebajew (trener, PGE VIVE Kielce): Możemy być zadowoleni, bo zagraliśmy bardzo dobry mecz, było wiele emocji. To jest normalne. Vladimir Cupara od początku nam mocno pomagał. Mieliśmy więcej szczęścia, dysponowaliśmy większą liczbą zdrowych zawodników i mogliśmy rotować. Jestem zadowolony z tego spotkania, ale to tylko jeden mecz. Teraz musimy odpocząć i myśleć o kolejnych starciach w Lidze Mistrzów, ale wcześniej czeka nas jeszcze ważny mecz z Orlen Wisłą Płock w polskiej lidze.

Roberto Garcia Parrondo (trener, Vardar Skopje): Gratuluję Kielcom, które zwyciężyły i zagrały lepiej od nas. Nie możemy być zadowoleni z tego meczu. Na początku spotkania straciliśmy zawodnika z powodu czerwonej kartki, nie mieliśmy zbyt szerokiej kadry i trudno nam było grać przez cały mecz. Nie zagraliśmy najlepszego spotkania. Potrafimy grać lepiej.

Ivan Cupić (zawodnik, Vardar Skopje): Ciężko gra się w Kielcach, bo PGE VIVE to bardzo dobry zespół. Hala Legionów była pełna, jak zwykle. Ale to dobrze. Było nam ciężko grać przez 60 minut. Jeden z naszych zawodników był chory, drugi dostał czerwoną kartkę. Walczyliśmy cały mecz, później próbowaliśmy zmienić obronę na 5-1. Gratuluję zespołowi z Kielc, to bardzo ważne dwa punkty dla nich. Wielki szacunek dla nich. W następnym meczu zagramy lepiej. 

Luka Cindrić (zawodnik, PGE VIVE Kielce): Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu, bo Vardar jest w formie i zajmuje pierwsze miejsce w grupie. To zwycięstwo jest dla nas ważne, bo chcemy zająć pierwsze miejsce w grupie. Graliśmy świetnie przez całe spotkanie. Chciałem podziękować kibicom za świetną atmosferę.

fot: Grzegorz Ksel

źródło: własne, handballnews.pl

Projekt i wykonanie: CK Media Group