PGE VIVE Kielce ma nową stronę internetową

08-10-2018 12:15,
Redakcja

PGE VIVE Kielce wczoraj zaprezentowało nową stronę internetową! To projekt zapowiadany już od wielu miesięcy. Dziś możemy oglądać efekt końcowy.

Nowa strona to znacząca zmiana dla klubu. Ma nie tylko nowoczesną, przejrzystą szatę graficzną, ale przede wszystkim wszystko to, co kibic lubi mieć pod ręką - a więc sylwetki zawodników, statystyki, kompleksowe terminarze i tabele rozgrywek. 

REKLAMA

Koniecznie zajrzyjcie na kielcehandball.pl i dajcie znać, jak podoba Wam się nowa strona kieleckiego klubu!

fot: Grzegorz Ksel

Wasze komentarze

kibic2018-10-08 16:38:48
Możliwość komentowania artykułów tylko po zalogowaniu się na facebooku. Jak dla mnie duży minus, bo nie każdy ma facebooka i nie każdy chce mieć. Powinna być możliwość komentowania bieżących wydarzeń i meczów po zalogowaniu się po prostu na stronie klubu.
piter2018-10-08 23:38:54
Jak dla mnie jeden wielki chaos i bałagan. Litery wręcz krzyczą, wszystkie kolory tęczy, newsy wymieszane z tweetami, video i reklamami sponsorów (łącznie z Nord Stream 2, co samo w sobie jest zabawne). Niestety cały internet zmierza w takim kierunku, więc chyba ja jestem jakimś dinozaurem, że mi to w ogóle nie pasi (choć mam 22 lata dopiero). Po prostu cenię sobie prostotę i przejrzystość. Im mniej, tym lepiej.

@up Komentowanie tylko przez FB to stosowana coraz częściej sztuczka, niedługo nie da się nigdzie nic napisać bez podpisywania tego własną osobą. Zastanawiam się nad założeniem jakiegoś fejkowego konta, niestety podobno pejsbuk ma jakieś algorytmy które takie konta po pewnym czasie blokują.

Projekt i wykonanie: CK Media Group