To super uczucie wygrać po takim meczu. Mieliśmy w sobie dość siły

22-09-2018 20:10,
Marcin Długosz

- Na początku przegrywaliśmy 2:7, ale mieliśmy w sobie dość siły, żeby po 60 minutach zwyciężyć – cieszył się po wygranym meczu z Rhein-Neckar Loewen trener PGE VIVE Kielce, Tałant Dujszebajew. - Niezwykle potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Teraz będzie nam łatwiej w kolejnych pojedynkach – podkreślił z kolei zawodnik mistrzów Polski, Blaż Janc.

REKLAMA

Nikola Jacobsen (trener Rhein-Neckar Loewen):

Po pierwsze gratulacje dla Tałanta i drużyny z Kielc za zwycięstwo oraz bardzo dobry mecz – na wysokim poziomie i dużej szybkości. Na koniec popełniliśmy zbyt wiele błędów i dlatego przegraliśmy. Kielce rozegrały bardzo dobry mecz i w końcówce wiele dobrego dokonał m.in. Alex Dujshebaev. Do porażki przyczyniły się nasze błędy.

Mads Mensah Larsen (zawodnik Rhein-Neckar Loewen):

Gratuluję rywalom zwycięstwa. Popełniliśmy zbyt wiele błędów, żeby wygrać ten mecz. Kielce grały na bardzo dużej szybkości. W trakcie meczu dodatkowo pojawiło się w naszej drużynie kilka problemów z kontuzjami.

Tałant Dujszebajew (trener PGE VIVE Kielce):

Oczywiście jestem bardzo zadowolony. To był bardzo trudny mecz przeciwko bardzo silnej drużynie, jednej z najlepszych na świecie – Rhein-Neckar Loewen. To super uczucie wygrać z nimi po takim meczu. Gratuluję swojemu zespołowi. Na początku przegrywaliśmy 2:7, ale mieliśmy w sobie dość siły, żeby po 60 minutach zwyciężyć.

Blaż Janc (zawodnik PGE VIVE Kielce):

Oczywiście jestem bardzo szczęśliwy z tego zwycięstwa. Niezwykle go potrzebowaliśmy. Teraz będzie nam łatwiej w kolejnych pojedynkach. Na początku popełniliśmy wiele błędów, potem było tylko lepiej. W końcówce byliśmy skoncentrowani i mieliśmy więcej szczęścia. Dziękuję drużynie za ten pojedynek.

fot. Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

kris2018-09-23 07:34:15
brawo tak trzymac
Nr2018-09-23 14:02:24
Źle to widzę

Projekt i wykonanie: CK Media Group