Korona wprowadza możliwość zdalnego złożenia zamówienia na zakupy gastronomiczne podczas meczu

23-08-2018 15:41,
Redakcja

Korona Kielce informuje, że podczas meczów rozgrywanych na Kolporter Arenie, kibice mogą od teraz dokonywać zakupów gastronomicznych w aplikacji FOOD&FANS. Umożliwia to zdalne złożenie zamówienia oraz późniejsze jego odebranie bez konieczności stania w kolejce.

W komunikacie na ten temat czytamy:

REKLAMA

„W celu podniesienia standardu obsługi kibiców podczas dnia meczowego oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Korona Kielce wprowadza na stadionie możliwość dokonywania zakupów gastronomicznych za pośrednictwem aplikacji mobilnej FOOD&FANS.

Dzięki aplikacji FOOD&FANS można dokonywać zakupów np. w drodze na mecz, oczekując przy bramach stadionu na wejście, czy podczas trwania meczu. Zakupione towary będzie można odebrać w punktach sprzedaży gastronomicznej na terenie całego stadionu KOLPORTER ARENA w specjalnie do tego przeznaczonych punktach odbioru „EXPRESS FOOD&FANS”.

Zakupy realizowane przy pomocy aplikacji FOOD&FANS to przede wszystkim oszczędność czasu naszych kibiców oraz szybkie i wygodne odbieranie zakupionych produktów poza tradycyjną kolejką zarówno w przerwie meczu, jak i podczas jego trwania. Dzięki aplikacji FOOD&FANS nie trzeba wychodzić z trybun stadionu przed końcem pierwszej połowy meczu, aby uniknąć kolejek. Możecie w spokoju obejrzeć mecz, a po jego zakończeniu podejść do stoiska i szybko odebrać zakupiony towar.

Wygoda i komfort naszych kibiców są dla nas najważniejsze, dlatego Korona Kielce stawia sobie za cel maksimum zadowolenia swoich fanów podczas dnia meczowego. Wygodne i szybkie dokonywanie zakupów gastronomicznych pozwoli nam wszystkim poświęcić jak największą ilość czasu podczas meczu na przeżywanie emocji sportowych związanych z rozgrywanym przez Koronę meczem.

Aby zainstalować aplikację, należy zeskanować kod QR, który znaleźć można w punktach obsługi gastronomicznej albo klikając na niego w dolnej części infografiki komiksu”.

Wasze komentarze

CK2018-08-23 15:48:06
Mała rzecz, a cieszy :)
Może to pierwszy krok w kierunku lepszej otoczki wokół klubu, na wzór Bundesligi
Kibic2018-08-23 16:18:23
Super wreszcie coś dobrego
Trzoda chlewna2018-08-23 18:20:09
A co z naszymi mak chlewami?
Fan2018-08-23 18:25:22
To jest apka tylko dla urządzeń z iOS?
Daniel2018-08-23 20:40:57
Jest tez na androidze, instalowalem
Wiciu2018-08-24 08:21:06
Inicjatywa fajna, jednakże na ostatnim meczu dokonałem zakupu kiełbasy w bułce. Jest sporo mniejsza niż kiedyś a cena ta sama, sosy leja sami bez pytania a kiełbasa była zimna i niedopieczona. W budce było 7 osób a obsługiwali dłużej niż gdy były 3. Mam nadzieje, że się poprawią. Na tę chwilę poniżej krytyki.
KBC2018-08-24 09:03:47
ciekawe czy dostaje się powiadomienie o gotowości zamówienia do odbioru

Projekt i wykonanie: CK Media Group