Kto był najlepszym zawodnikiem Korony w meczu ze Śląskiem? (sonda)

14-08-2018 08:41,
Redakcja

Z pewnością nikt, kto w poniedziałkowy wieczór pojawił się na Kolporter Arenie, nie mógł rozpływać się nad poziomem meczu Korony Kielce ze Śląskiem Wrocław. To jednak kibice żółto-czerwonych koniec końców cieszą się z kompletu punktów zdobytego przez ich drużynę, a umożliwił to gol Macieja Górskiego, który strzałem głową wykorzystał dośrodkowanie Bartosza Rymaniaka. Kto tym razem najbardziej wyróżnił się w kieleckich szeregach?

Pojedynek rozpoczął się nie pomyśli Korony, gdy fatalny błąd wykorzystany przez Marcina Robaka popełnił Matthias Hamrol. Strzałem z rzutu karnego wywalczonego przez Zlatko Janjicia szybko odpowiedział jednak Elia Soriano.

REKLAMA

Wydawało się, że napastnik kielczan wpisał się na listę strzelców jeszcze raz, ale po analizie VAR, jego bramka na 2:1 nie została uznana.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej tradycyjnej sondzie, w której pytamy, kto zasłużył na miano najlepszego piłkarza Korony w poprzednim pojedynku.

fot. Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

PP2018-08-14 12:55:26
znów Maciek Górski pokazuje jak gra nowoczesny napastnik. Walka o każdą piłkę , wybieganie to jego atuty. No i wreszcie bramka. Brawo Maciek!
kielczanin2018-08-14 13:59:40
meczu nie dało się oglądać (za sprawą obu drużyn), podręcznikowy przykład polskiego antyfutbolu. ktoś, kto twierdzi inaczej, przesiąkł polską piłką i zatracił kontakt z grą na poziomie. z naszej ekipy jedynie Ryman i Kova pokazują przebłyski umiejętności. Wszyscy pozostali z dzisiejszego składu dramat. zero pomysłu na grę, każdy boi się piłki, nie potrafią dokładnie podać, przyjąć. dramat. i nie chodzi o to, że trzeba po Koronie jechać dla zasady. oni po prostu tragicznie grają. wygrana świadczy tylko o poziomie polskiej ligi.
Mls2018-08-14 17:54:19
Petrak to największy niewypał transferowy Korony gra tylko dzieki układom

Projekt i wykonanie: CK Media Group