Ivan Jukić walczy o tytuł piłkarza lipca. Zagłosuj!

02-08-2018 18:08,
Redakcja

Ivan Jukić w dwóch pierwszych kolejkach nowego sezonu LOTTO Ekstraklasy strzelił dwie bramki i raz znalazł się w najlepszej jedenastce kolejki. Teraz Chorwat może powalczyć o jeszcze większe wyróżnienie - jego sylwetka znalazła się pośród dziesięciu piłkarzy nominowanych do najlepszego zawodnika miesiąca lipca. Wszystko w naszych rękach!

W gronie nominowanych znalazło się aż trzech piłkarzy aktualnego lidera rozgrywek - Zagłębia Lubin oraz Śląska Wrocław, który plasuje się na czwartej pozycji w ligowej tabeli. Swoich przedstawicieli mają także inne drużyny z czołówki - Lech Poznań oraz Piast Gliwice (dwóch).

REKLAMA

Głosować można do czwartku, do godziny 18.

Wyboru Piłkarza Miesiąca dokonują kapitanowie wszystkich klubów Ekstraklasy (łącznie 16 głosów), a także internauci na stronach internetowych Przeglądu Sportowego i Onetu (17. głos) oraz abonenci NC+ (18. głos). Kapitanowie drużyn mogą wybrać i wskazać jednego z dziesięciu nominowanych zawodników, który grał w lipcowych spotkaniach Ekstraklasy (z zastrzeżeniem, że głosy nie mogą być oddawane na zawodnika ze swojego klubu). 

Nagroda Piłkarza Miesiąca, w postaci specjalnej statuetki oraz zegarka marki Aztorin będzie wręczana każdorazowo w kolejnym miesiącu przed meczem, w którym gra drużyna zwycięzcy głosowania.

Głosowanie - kliknij TUTAJ

fot: Maciej Urban

Projekt i wykonanie: CK Media Group