Bardziej lubię grę dwoma napastnikami

02-08-2018 14:29,
Marcin Długosz

- Czuje się już dobrze, jestem do dyspozycji trenera. Trenowałem z drużyną cały tydzień – zapowiada napastnik Korony Kielce, Elia Soriano, przed meczem żółto-czerwonych na wyjeździe z Wisłą Płock. I dodaje: - Mam nadzieję, że w końcu się przełamiemy. Przypominam, że w ostatnich dwóch meczach byliśmy bliscy zwycięstw.

REKLAMA

Włoch upatruje recepty na lepsze wyniki kielczan w skuteczniejszej grze. - Naprawdę dobrze pracujemy w ostatnich tygodniach i to musi w końcu przynieść skutek na boisku. Ostatnie mecze pokazały, że potrafimy stwarzać sobie wiele sytuacji bramkowych. Musimy dopracować nasze wykończenie – podkreśla napastnik Korony.

29-latek nie ukrywa, że dobrze odnajduje się w duecie z Maciej Górskim. - Bardziej lubię grę dwoma napastnikami. Gdy grane są długie piłki w kierunku napastnika, to mogę liczyć na wsparcie i nie czuję się osamotniony z przodu – kwituje Soriano.

Wasze komentarze

Słowackie lanie2018-08-02 19:39:28
W jakiej formie obecnie jest Górnik Zabrze i Legia Warszawa to pokazały przeciętne słowackie drużyny. Korona jest jeszcze słabsza!

Projekt i wykonanie: CK Media Group