Dwa sparingi Korony w pierwszym tygodniu przygotowań. Wstęp wolny

19-06-2018 08:15,
Mateusz Kaleta

Piłkarze Korony Kielce na dobre rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W poniedziałek odbyli trzy treningi. Zajęcia rozpoczęli już o godzinie 8, na kiedy zaplanowany był trening biegowy. Później nie zabrakło już jednak ćwiczeń z piłkami. Kielczanie pracują aktualnie nad formą na własnych obiektach, a już w niedzielę wyjadą na pierwsze zgrupowanie - do Grodziska Mazowieckiego.

Zanim to jednak nastąpi, żółto-czerwoni rozegrają dwa sparingi. Pierwszy - już w najbliższą środę, kiedy Korona zmierzy się z III-ligowym Spartakusem Daleszyce. Spotkanie to zostanie rozegrane na stadionie przy ulicy Szczepaniaka i rozpocznie się o godz. 18:00.

REKLAMA

Kolejna towarzyska potyczka czeka kielczan trzy dni później. W sobotę, 23 czerwca żółto-czerwoni zagrają z siódmym zespołem I ligi - Rakowem Częstochowa. To spotkanie również zostanie rozegrane na obiekcie przy ulicy Szczepaniaka. Początek meczu o godz. 11:00.

Wstęp na oba sparingi jest darmowy, ale ze względu iż nie jest to impreza masowa, na trybunach będzie mogło zasiąść maksymalnie 999 osób.

Niewykluczone, że już w tych sparingach trener Gino Lettieri sprawdzi nowych, testowanych przez Koronę zawodników. Swoją szansę powinni dostać pomocnik Oktawian Skrzecz, 23-letni napastnik Maik Lukowicz, oraz kolejny snajper Gambijczyk, który posiada także włoskie obywatelstwo Yaffa Yusupha. Więcej na ich temat napisaliśmy W TYM MIEJSCU.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group