W niedzielę nie tylko mecz. Już od rana „Majówka z Koroną”!

17-05-2018 10:33,
Redakcja

W niedzielę na Kolporter Arenie dojdzie do ostatniego meczu Korony Kielce. Jej rywalem będzie Zagłębie Lubin. To jednak nie wszystko, co tego dnia czeka przy Ściegiennego na kibiców żółto-czerwonych. Kielecki klub przygotował wydarzenie o nazwie „Majówka z Koroną”, które skierowane jest przede wszystkim do najmłodszych kibiców zespołu i ich rodziców.

REKLAMA

Oto informacja klubu:

„Niedzielę 20 maja warto w całości zarezerwować sobie dla Korony Kielce! Już od godziny 10 przy Kolporter Arenie rozpoczyna się świetna zabawa! Zapraszamy na Majówkę z Koroną, a następnie na ostatni mecz w sezonie Lotto Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin! Sponsorem Majówki z Koroną jest firma Lewiatan.

Festyn rodzinny rozpocznie się już o godzinie 10.00, a zakończy o 14.00. Bardzo miło spędzić wolny czas będą mogły dzieci oraz ich rodzice, dla których też nie zabraknie atrakcji. O to zadbają specjalne strefy animacji, w których na pewno nie będzie nudno!

Nie zabraknie oczywiście elementów rywalizacji. Najmłodsi kibice będą mogli sprawdzić się w próbach sprawności piłkarskiej. Do dyspozycji będą też piłkarzyki XXL, Quick feet i bramka radarowa. Do wygrania w licznych konkursach będą również gadżety Korony Kielce oraz bilety na mecz z Zagłębiem Lubin.

Bo właśnie mecz z Miedziowymi będzie kulminacją Majówki z Koroną! Choć pierwszy gwizdek zabrzmi o 18.00, to na stadion zapraszamy już dwie godziny przed spotkaniem! Cały czas do dyspozycji będą dmuchane place zabaw oraz gry wielkoformatowe. W Sklepach Kibica będzie można zaopatrzyć się także w Żółto-czerwone gadżety!”

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

rodzic2018-05-17 10:55:20
Na ostatni mecz w planowaną majówkę wstęp na mecz powinien być za symboliczną złotówkę.
@rodzic2018-05-18 16:09:42
pyrdek?

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group