Nie wolno grać na remis

16-04-2018 14:46,
Marcin Długosz

- Głowa w piłce nożnej jest najważniejsza. Trzeba podejść na chłodno. Wiemy, że jedna bramka może okazać się decydująca. Chcemy strzelić gola, bo wtedy będzie łatwiej – mówi przed rewanżem z Arką Gdynia kapitan Korony Kielce, Radek Dejmek.

Gospodarzom wystarczy wygrana nawet 1:0. Na to muszą uważać kielczanie. - Mamy świadomość, że nie wolno grać na remis. Trzeba walczyć aktywnie i postawić na swoją grę. Wtedy będzie sukces – nie ma wątpliwości Czech.

REKLAMA

Zespołowi znad morza w lidze idzie gorzej niż ekipie Gino Lettieriego. - Nie patrzmy na ostatnie spotkania Arki. To puchar. Dla nich stanowi ostatnią szansę, żeby się zrehabilitować w tym sezonie. My skupmy się na sobie. Wierzę, że jesteśmy dobrze przygotowani – uważa obrońca.

I, tak jak wszyscy kibice, z niecierpliwością czeka na spotkanie w Gdyni. - Również my nie możemy się doczekać tego meczu. Chcemy postawić ostatni krok do finału – podkreśla piłkarz Korony.

- Musimy się uczyć wygrywać każdy mecz. Dobrze, że wygraliśmy w Poznaniu i na pewno to pomoże drużynie. Jesteśmy w dobrych nastrojach – mówi Dejmek.

I na koniec dodaje: - Każdy w szatni to czuje. Wszyscy chcemy zagrać w finale i zdobyć to trofeum. Teraz jest najlepsza okazja dla dużej części tej drużyny.

fot. Maciej Urban

Wasze komentarze

sck2018-04-16 21:54:23
Mimo wszystko powodzenia Radziu
CK732018-04-16 22:37:26
Radzio pilnuj się w obronie, a z przodu walnij brameczke z bańki po różnym - to będziesz rozgrzeszony. ...

Projekt i wykonanie: CK Media Group