Kibice Arki mobilizują się na wyjazd do Kielc. Przyjadą w komplecie? (WIDEO)

03-04-2018 19:05,
Redakcja

Piłkarze Arki Gdynia we wtorek, od razu po wspólnym śniadaniu, wyruszyli autokarem do Kielc, gdzie w środę o godz. 18 zmierzą się z Koroną Kielce w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Polski. Ich wyjazd poprzedził trening, na którym zjawiła się spora grupa kibiców nadmorskiego klubu. 

Fani odbyli z piłkarzami rozmowę motywacyjną, na której przekazali swoje oczekiwania co do dwóch kolejnych spotkań: pucharowego z Koroną oraz derbowego w lidze z Lechią Gdańsk.

"Arkowcy" mocno mobilizują się na środowe starcie na Kolporter Arenie. Zapisy na wyjazd trwają już od kilku dobrych dni i można się spodziewać, sektor gości tego dnia będzie zapełniony po brzegi. 

 "Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ważny to dla nas wyjazd. Nie ma chyba osoby wśród nas, która nie marzy o powtórce z zeszłego sezonu. Piłkarze mega liczą na nasze wsparcie i ciągle powtarzają ile im pomaga nasz doping. Także KAŻDY z nas zaczyna już mocno działać aby nasza liczba była adekwatna do rangi meczu!" - czytamy w oficjalnym komunikacie kibiców.

A jak to wygląda w Kielcach? Na tę chwilę na środowy mecz sprzedano niemal 6000 wejściówek. Jest dobrze, ale... może być jeszcze lepiej!

Bilety w dalszym ciągu można nabyć w Sklepie Kibica przy Kolporter Arenie przy ulicy Ściegiennego 8, w Salonikach Kolportera (KLIKNIJ TUTAJ) oraz w Internecie: (KLIKNIJ) W dniu meczu kasy przed Kolporter Areną będą czynne od godz. 10.

Początek meczu Korona Kielce - Arka Gdynia w środę o godz. 18.

fot: Maciej Urban

 

Wasze komentarze

Czaeek2018-04-03 22:36:58
Oczywiście będzie ich slychac 3 razy bardziej niż nasz doping
WSZYSCY NA STADION
R2018-04-03 23:58:25
Niestety to arka jest faworytem, trzeba to dobrze rozegrać
nie czekaj2018-04-04 16:26:46
Nie siedź w domu ruszaj tyłek z fotela i wyrywaj na stadion, tam kibicu twoje miejsce. Jest ciepło,bierz dzieciaki i jazda na Kolporter Arenę przy Ściegiennego. Nie zwlekaj. Dobra piłka tylko na żywo.
@R2018-04-04 16:29:14
Tu nie ma faworyta. Mecz i wynik jest otwarty, ale żeby wygrać trzeba dobrze to rozegrać i do tego mieć trochę szczęścia. Liczę na pomyślność Korony.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group