Kibice Korony pojadą do Wrocławia pociągiem specjalnym? Trwają zapisy

29-03-2018 18:54,
Redakcja

W sobotę Korona Kielce zmierzy się na Kolporter Arenie z Lechią Gdańsk, ale kibice żółto-czerwonej drużyny już mobilizują się na kolejne, wyjazdowe spotkanie. Wtedy Korona we Wrocławiu zagra ze Śląskiem.

Kibice nawołują do wyjazdu poniższym komunikatem:

"Chyba nikt z Was nie spodziewał się takiego rozwiązania! Do Wrocławia pociągiem specjalnym? Czemu nie! To wszystko zależy od Ciebie!

REKLAMA

Warunkiem odpalenia maszyny z Dworca Głównego w Kielcach jest minimum 400 osób zapisanych do końca miesiąca. Całkowita cena wynosi 80 złotych.

Podnosimy poprzeczkę coraz wyżej! Udało się to w Niecieczy. Później poprawiliśmy wynik z Płocka. Pora na większą liczbę we Wrocławiu!

Do tej pory stawiliśmy się tam w 476 osób w 2010 roku. Jak będzie teraz? Do każdego z osiedli i FC została wysłana konkretna informacja z liczbą potrzebnych ludzi, aby wyjazd doszedł do skutku.

Jest 26 stale jeżdżących grup na Koronie. Jak każdy z Was osiągnie wskazany limit, pojedziemy na Śląsk w zaj... osiedlowym klimacie. To będzie przedsmak tego, co czeka nas po wygranej w półfinale Pucharu Polski.

To będzie sprawdzian dla nas po względem organizacyjnych samych siebie, będących na dobre i na złe z Koroną.

Ruszamy od poniedziałku, 26 marca. Zapisy jak zawsze w sklepie kibica FanatyKK w godz. 10:30-18:00. W tym sezonie nie raz już stawaliśmy na wysokości zadania. Koroniarzu, tak będzie i tym razem!”.

Wasze komentarze

marcin19732018-03-30 09:54:31
To będzie wyjazd!!! Dawać na zapisyyyy i lecimyyyyy !!!!!
polak2018-03-30 09:54:52
WSZYSCY NA WROCŁAW!!!!

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group