Dobre wieści z obozu Korony Kielce. Cvijanović gotów do gry

07-02-2018 12:12,
Redakcja

Korona Kielce, po dwóch dniach przerwy, wróciła do treningów. W środę drużyna rozpoczęła ostatni cykl przygotowawczy przed niedzielną inauguracją rozgrywek ligowych. Żółto-czerwoni tego dnia zagrają w Niecieczy z Bruk-Betem Termaliką i wszystko wskazuje na to, że trener Gino Lettieri będzie mógł skorzystać z usług Gorana Cvijanovicia!

Słoweniec w sobotnim meczu sparingowym z Podbeskidziem Bielsko-Biała doznał kontuzji kolana. Z bólem zszedł z murawy. Cierpiał też w następnych dniach, ale - jak nam mówił - wierzył, że nie jest to groźny uraz. Te nadzieje na szczęście się ziściły. - Z moim kolanem jest wszystko w porządku - uspokaja pomocnik kieleckiej ekipy na łamach oficjalnej strony Korony. Jeśli tylko uraz nie odnowi się na treningach, Cvijanović powinien w 22. kolejce Lotto Ekstraklasy wybiec na boisko od pierwszej minuty.

REKLAMA

Niestety, w dalszym ciągu gotowy do gry nie jest Adnan Kovacević. Bośniak na zgrupowaniu w Turcji doznał kontuzji ścięgna ścięgna Achillesa i przechodzi rehabilitację. W Niecieczy na pewno nie zobaczymy go na boisku. Podobnie jak Elii Soriano, który również zmaga się z urazem.

Źródło: własne, korona-kielce.pl

fot. Łukasz Laskowski / PressFocus

Wasze komentarze

kibic2018-02-07 16:27:45
Z tym Soriano , to ciągle problem. Nie wiele klub ma z niego pociechy.Czas panie Soriano pozbyć się urazów i zacząć sukcesywnie wzmacniać zespół w rozgrywkach.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group