REKLAMA

"Mosa, mosa" i Korona Kielce na koncercie Agnieszki Chylińskiej (zobacz wideo)

05-11-2017 18:57,
Redakcja

Wczoraj Korona Kielce ogłosiła poszukiwania fragmentów nagrań koncertu Agnieszki Chylińskiej. Fani zareagowali natychmiast, dzięki czemu już dziś możemy zobaczyć, jak dokładnie artystka pozdrowiła żółto-czerwonych zawodników. I również, co najciekawsze, jak zaintonowała ich "przyśpiewkę radości".

Przypomnijmy: po filmie, promującym koncert, w którym Chylińska wypowiedziała się też na temat Korony i Bartosza Rymaniaka, zawodnicy przygotowali prezent - koszulkę z autografami całego. Pojawiło się również zaproszenie na piątkowy mecz ze Śląskiem Wrocław, ale artystka nie mogła z niego skorzystać, bo godzinę po pierwszym gwizdku rozpoczynała swój koncert w Kielcach.

REKLAMA

Piosenkarka w trakcie występu nie zapomniała jednak o żółto-czerwonych. Chylińska nie dość, że chwaliła się wynikiem Korony w meczu ze Śląskiem, to na cześć zwycięstwa zaśpiewała jeszcze słynne... "Mosa mosa mosa". Czyli przyśpiewkę, która zawsze pojawia się w szatni drużyny Gino Lettieriego po wygranych spotkaniach. Jej inicjatorem, za każdym razem, jest kapitan Radek Dejmek.

Jak wyszło? Zobaczcie sami.

 

Na koniec ciekawostka z obozu Korony: "Prawdę powiedziawszy - w filmie, w którym Bartek Rymaniak zbiera autografy dla Agnieszki Chylińskiej, mieliśmy nie publikować fragmentu z podpuszczaniem wokalistki do zaśpiewania "Mosa mosa". Wydawało nam się, że i tak tego nie zrobi. Tymczasem... Panie i panowie - Agnieszka Chylińska śpiewająca "Mosa mosa" Radka Dejmka! PS. Informujemy, że koszulka z podpisami została już przekazana. Tym samym był to ostatni akcent tej niespodziewanej interakcji na linii Agnieszka Chylińska - Korona Kielce. Polecamy się na przyszłość! Najpewniej na Kolporter Arenie! :) Dziękujemy wszystkim za nadesłane nagrania!".

Chylińska w Kielcach wystąpiła w Grand Music Club. Jej koncert wzbudził ogromne zainteresowanie kielczan, którzy w licznej grupie przybyli na miejsce.

fot. Patryk Ptak

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Dominik2017-11-06 11:48:41
Skonczy die enet mosa mosa

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group