Bartosz Rymaniak walczy o tytuł Piłkarza Sierpnia. Zagłosuj!

04-09-2017 10:53,
Redakcja

Bartosz Rymaniak w tym sezonie Lotto Ekstraklasy już trzykrotnie (!) znalazł się w najlepszej jedenastce kolejki. Piłkarz, pełniący pod nieobecność Radka Dejmka funkcję kapitana drużyny, ma jednak szansę na jeszcze większe wyróżnienie. Obrońca ma szansę zostać najlepszym piłkarzem sierpnia całej ligi. Wszystko w naszych rękach.

Lech Poznań i Górnik Zabrze nie przegrały w sierpniu żadnego meczu. Dzięki temu w głosowaniu na najlepszego piłkarza tego miesiąca znalazło się dwóch zawodników Kolejorza i trzech przedstawicieli beniaminka. Po dwóch piłkarzy w tym zestawieniu ma też Wisła Kraków. Pojedynczy gracze nominowani zostali także z szeregów Sandecji Nowy Sącz, Korony Kielce oraz KGHM Zagłębia Lubin.

REKLAMA

Wyboru Piłkarza Miesiąca dokonują kapitanowie wszystkich klubów Ekstraklasy (łącznie 16 głosów), a także internauci na stronach internetowych Przeglądu Sportowego i Onetu (17. głos) oraz abonenci NC+ (18. głos). Kapitanowie drużyn mogą wybrać i wskazać jednego z dziesięciu nominowanych zawodników, który grał w sierpniowych spotkaniach Ekstraklasy (z zastrzeżeniem, że głosy nie mogą być oddawane na zawodnika ze swojego klubu). Nagroda Piłkarza Miesiąca, w postaci specjalnej statuetki oraz zegarka marki Aztorin będzie wręczana każdorazowo w kolejnym miesiącu przed meczem, w którym gra drużyna zwycięzcy głosowania. Głosowanie potrwa do poniedziałku, do godz. 12:00.

Głosowanie - kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group