Nie będziemy chłopczykami do bicia i rozdawania punktów

29-04-2017 14:24,
Redakcja

Korona Kielce w pierwszym meczu grupy mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy przegrała z Lechem Poznań 2:3. -  Na pewno będzie trzeba obejrzeć i przeanalizować, jak to wyglądało. Z boiska wydawało mi się, że to my mamy więcej sytuacji. Nie wiem, jakie są statystyki, ale obejrzymy i ocenimy. Czujemy jednak spory niedosyt - ocenił po spotkaniu skrzydłowy Korony, Jacek Kiełb.

- Grało nam się dobrze, mogliśmy nawet wygrać. Mecz się nie układał, ale za każdym razem stawaliśmy na nogi - dodaje "Ryba".

Wielu spodziewało się, że po awansie do pierwszej "ósemki" kielczanie podejdą do spotkania bez większego zaangażowania. Tak się jednak nie stało i zdominowali faworyzowanego Lecha. - Chwała dla całej drużyny, że byliśmy tak pozytywnie nastawieni do tego wszystkiego. Nie będziemy chłopczykami do bicia i rozdawania punktów. Będziemy o to walczyć w każdym meczu i udowadniać to. Staraliśmy się to pokazać dzisiaj, ale nie udało się punktów zdobyć - tłumaczy skrzydłowy.

Sporo kontrowersji wywołały rzuty karne podyktowane przez Szymona Marciniaka, - Ciężko powiedzieć. Wydaje mi się, że tego drugiego nie było. Ale teraz możemy sobie gdybać. Sędzia gwizdnął, to jego nieodwracalna decyzja. My wracamy teraz zerowym dorobkiem - mówi były gracz Lecha Poznań.

W starciu z Cracovią Kiełb zmarnował rzut karny. Dzisiaj jednak się nie pomylił. - Najlepsi nie strzelają karnych, a potem podchodzą i trafiają. Trzeba się gdzieś od nich uczyć. Ja też podjąłem taką decyzję, że uderzę. Trener mnie wyznaczył, a ja czułem się pewnie. Na razie się udało. Szkoda, że nie wywieźliśmy tutaj punktów. Na tym się będę skupiał, bo jako drużyna zagraliśmy naprawdę dobrze i czujemy duży niedosyt - kończy.

fot. Paula Duda


Sponsor relacji z meczu
Lech - Korona w Poznaniu

Wasze komentarze

Kris2017-04-29 20:11:39
Ryba wygrajcie z rzeką i Niecieczą i będzie git
Luker2017-04-29 23:16:02
Poprawka, jestescie nimi. Dwa mecze, dwie porazki. Do konca sezonu bedzie 8 porazek jedna po drugiej. Brawooo....
tom2017-04-30 11:28:02
no i to k......o ze stolicy
Szczawuk2017-05-01 08:40:58
Narazie ti przegraliscie dwa ostatnie mecze...czyli troche jestescie "do bicia"...potwierdzajcie to wynikami a nie wywiadami....:-/

Projekt i wykonanie: CK Media Group