Bartłomiej Miniszewski zwycięża w Ostrowcu Świetokrzyskim

27-11-2016 11:00,
Redakcja

Wygrana na punkty stosunkiem głosów sędziowskich 2:1 – tak brzmi werdykt meczu bokserskiego pomiędzy trenerem Akademii Muay Thai Kielce a jego przeciwnikiem, Jakubem Martysem z klubu Broń Radom w kategorii wagowej 81 kg.

- Miałem już okazję walczyć z tym zawodnikiem, wówczas przegrałem. Tym razem zmieniłem strategię: starałem się nie atakować, ale wciągnąć rywala, żeby popełnił błąd. Nastawiłem się na kontrowanie akcji, mając pełną świadomość, że znakiem rozpoznawczym Jakuba jest świetne uderzanie ciosów w tempo – komentuje. - Odniosłem wrażenie że byłem lepiej przygotowany kondycyjnie. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że to dopiero moja druga walka po świeżej kontuzji kolana – dodaje po chwili.

Walka odbyła się w piątek 25, listopada w trakcie XXI Memoriału Bronisława Kubickiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

Bartłomiej Miniszewski, rocznik ’86. Przygodę ze sportami walki zaczął we wczesnej młodości od karate tradycyjnego i Krav Magi. Sztuki walki zaczął uprawiać na poważnie w okresie studiów. Na koncie ma kilkanaście zwycięstw w boksie tradycyjnym, boksie tajskim, kick boxingu i K1. Nieustannie rozwija swój warsztat, aktualnie trenuje również MMA. Prowadzi cieszące się niesłabnącą popularnością zajęcia w Akademii Muay Thai Kielce.  

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group