Podstawowy obrońca nie zagra w Niecieczy

03-11-2016 07:01,
Krzysztof Węglarczyk

Sławomir Grzesik nie skorzysta w sobotnim spotkaniu z usług swojego podstawowego defensora, Kena Kallaste. Żółta kartka w meczu z Legią Warszawa, była czwartym upomnieniem w tym sezonie dla reprezentanta Estonii. Oznacza to absencję w najbliższym meczu przeciwko Termalice Bruk-Bet Nieciecza.

W obecnej kampanii Estończyk jest podstawowym obrońcą żółto-czerwonych o czym świadczą jego występy. Kallaste rozegrał komplet ligowych spotkań w pełnym wymiarze czasowym. W zespole Niecieczy pauzował będzie Kornel Osyra, który jak dotąd także grał we wszystkich meczach swojej drużyny w LOTTO Ekstraklasie.

Do składu wraca natomiast Nabil Aankour, który czwartą żółtą kartkę ujrzał w meczu z Ruchem Chorzów, przez co pauzował w potyczce z Legią Warszawa. W meczu z drużyną Czesława Michniewicza żółtego kartonika muszą się wystrzegać: Radek Dejmek, Miguel Palanca, Serhij Pyłypczuk oraz Dmitij Wierchowcow. Ewentualne upomnienie wymusi pauzę danego zawodnika w kolejnej kolejce.

Początek spotkania pomiędzy Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, a Koroną Kielce zaplanowano na sobotę, 5 listopada o godzinie 15:30.

fot. Maciej Urban

Wasze komentarze

ciekawe2016-11-03 10:17:49
kto zagra pozniej jak na wsi kartki dostana Dejmek i Wierchowcow
szkoda2016-11-03 12:49:28
ze sie Rymaniak nie wykartkowal....

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group